Systane Ultra Niisutavad Säilitusaineta Silmatilgad 10ml

14.59

6 laos

Tootja:
Alcon
Bränd:
-

EAN:
0300651507232
Tootekood:
23425

SYSTANE® ULTRA mitmeannuselised SÄILITUSAINETA niisutavad silmatilgad leevendavad kiirelt kuivast silmast tekkinud sümptomeid nagu ärritus- ja põletustunne, kuivus, väsimus, sügelus, punasus, liivatera või võõrkeha tunne.

SYSTANE® ULTRA mitmeannuselised säilitusaineta niisutavad silmatilgad pakuvad kiiret leevendust kuivast silmast tingitud kergete kuni keskmiste sümptomite puhul. Taastab pisarakile vee- ja limakihi.

Silmade kuivust võib esineda peale ekraanide kasutamist, kontaktläätsede kandmisest, konditsioneeritud ja kuivades ruumides viibimisest, stressi, hormonaalsete muudatuste tõttu. Samuti tekitavad silmade kuivust mõned ravimid ja ravimite koostoimed, kaasuvad haigused, vananemine. Kuivust võib esineda ka peale silmaoperatsiooni ja -traumat.

Kasutamine:
SYSTANE® ULTRA niisutavaid silmatilkasid võib kasutada vastavalt vajadusele kogu päeva vältel mitu korda tilgutades 1-2 tilka mõlemasse silma. Peale tilgutamist silmi pilgutada, et silmatilgad leviksid silma pinnal laiali.

Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Soovitame enne kasutamist pudelit loksutada.
Enne esmakordset kasutamist hoidke pudelit püsti nii, et käe ja pudeli vahel oleks umbes 90-kraadine nurk ning väljutage pudelist üks tilk (esimest tilka mitte silma panna). Järsu liigutusega langetage käsi, et tilk eemalduks. Peale kasutamist, enne korgi sulgemist, langetage järsu liigutusega käsi, et korgilt eemalduks ülejäänud tilk, mis sinna alles võib olla jäänud.

Koostis:
SYSTANE® ULTRA mitmeannuseliste säilitusaineta niisutavate silmatilkade koostisesse kuuluvad aktiivsed koostisosad polüetüleenglükool 400, propüleenglükool; mitteaktiivsed koostisosad hüdroksüpropüül-guar, sorbitool, aminometüülpropanool, boorhape, kaaliumkloriid ja naatriumkloriid.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Inimesed, kellel esineb allergia SYSTANE® ULTRA mitmeannuseliste säilitusaineta niisutavate silmatilkade ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks toodet kasutada. On oluline, et järgiksite silmaspetsialisti ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks.
Ärge puudutage tilguti otsaga mingeid pindu ega silma, silmalauge, sest toode võib saastuda. Sulgege pudel kindlalt korgiga kohe pärast kasutamist.
Ärge kasutage toodet, kui silmatilkade värvus on muutunud.
Ärge kasutage toodet pärast aegumistähtaja lõppu.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Pärast esmast avamist on toode kasutamiskõlblik 3 kuud.
Visata kogu järele jäänud lahus ära 3 kuud pärast esmast avamist.
Hoida toatemperatuuril.
Hoida pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil lahust ei kasutata.

Pakend: SYSTANE® ULTRA mitmeannuseliste säilitusaineta niisutavate silmatilkade pakendi suurus on 10 ml.

Päritoluriik: USA