Ocuhyl C Silmatilgad 10ml

11.68

38 laos

Tootja:
Unimed Pharma Spol.s R.o.
Bränd:
-

EAN:
8588000227068
Tootekood:
20304

OCUhyl C silmatilgad on tundlikele silmadele mõeldud  niisutavad, rahustavad ja libestavad silmatilgad.

OCUhyl C silmatilkades sisalduv hüaluroonhape vähendab kuivade ja tundlike silmade ärritust ja ebamugavustunnet. Lisaks sisaldavad OCUhyl C silmatilgad looduslikku, rikastatud saialille ekstrakti, mis kaitseb silmi ärrituse eest ja aitab silma kudedel taastuda.
OCUhyl C silmatilgad ei sisalda säilitusaineid ega antimikroobseid lisandeid. Need silmatilgad sobivad inimestele, kellel on tundlikud silmad või kes kannavad kontaktläätsi.
OCUhyl C silmatilkasid võivad kasutada täiskasvanud, noorukid ja lapsed.
Kasutamine: OCUhyl C silmatilgad on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks. Nad moodustavad  silma sarv- ja sidekesta pinnale kaitsva kelme, mis kaitseb silma kudesid. OCUhyl C silmatilkasid kasutatakse täiendava ravina pisaravedeliku asendamiseks, pisarate vähenenud tekke ja kuiva silma sündroomi korral.
OCUhyl C silmatilgad vähendavad silmade väsimust ja sarvkesta erosioonist tingitud ärritust pärast operatsioone või kui silma on sattunud väiksed võõrkehad.
Silmatilkasid võib kasutada samal ajal kontaktläätsedega.
Ei tohi kasutada ülitundlikkuse korral toote toimeaine või abiainete suhtes.
Kõrvaltoimed: Harva või vahetult pärast silma tilgutamist võib tekkida ajutine, mõõdukas kipitustunne. Esineda võivad ka allergilised reaktsioonid.
soovimatute kõrvaltoimete esinemisel konsulteerige silmaarsti või apteekriga.
Koostoimed: Juhul kui samaaegselt kasutatakse ka teisi silmatilku, tuleb OCUhyl C silmatilku tilgutada silma viimasena ja  vähemalt 5 minutit pärast muude silmalahuste kasutamist.
Annustamine: Tilgutada silma (silmalau ja silmamuna vahele) 1 tilk 1-3 korda päevas. Vajadusel ka sagedamini.
Kasutamine lastel on individuaalne ja selle otsustab silmaarst.
Hoiatused: Vahetult peale OCUhyl C silmatilkade silma tilgutamist võib nägemine lühiajaliselt (kuni 20 minutit) ähmastuda, mistõttu pole selle aja jooksul soovitav juhtida mootorsõidukit, töötada masinate ja seadmetega või teha muid head nägemist nõudvaid tegevusi.
Juhul kui te olete OCUhyl C silmatilku kogemata alla neelanud, pöörduge koheselt arsti poole.
OCUhyl C silmatilku ei tohi kasutada pärast pakendile märgitud kõlblikkusaja möödumist. Pudeli sisu võib kasutada 3 kuu jooksul pärast pudeli avamist.
Täpsemad kasutusjuhised loe pakendi kasutusjuhendist.
Pakendi suurus: 1 x 10 ml
Säilitamine: säilitada temperatuuril kuni 25oC.
Hoida külma eest ja mitte lasta külmuda. Mitte säilitada külmkapis/sügavkülmas.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.