Ostuteave

Üldinformatsioon

Sooritades ostu OÜ Pharmac MS e-poes apteekonline.ee ei ole Teil kohustust registreeruda püsikliendiks. Soovi korral võite kohe alustada toodete valimist ostukorvi kas vasakul asuvast ripp-menüüst või sisestades märksõna otsingulahtrisse “otsi tooteid”, mis avaneb otsingumärgil klõpsates.

Olles registreerunud püsikliendiks, sisestage alati enne toodete ostukorvi valimist oma kasutajanimi ja salasõna vastavatesse kastikestesse, mis avanevad klõpsates „Püsiklient“. Teie andmed ilmuvad automaatselt ostukorvi ja neid ei pea iga kord sisestama hakkama.

Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

Toodete piltidel on illustreeriv tähendus. Pakendid võivad muutuda ja toodete infod kaasajastatakse sellekohase teabe saamisel.

Tellimuse tegemine

 • Tooteid saate valida kas vasakul asuvast ripp-menüüst ehk kataloogist või sisestades toote nime või märksõna „Otsi tooteid“ lahtrisse
 • Väljakuvatud tooted on vaikimisi järjestatud tähestiku järgi. Tooteid on võimalik ise sorteerida kas populaarsuse või hinna järgi
 • Soovitud toote saate panna ostukorvi,  kui klikite „Lisa korvi“
 • Klikkides toote nimel saate lugeda informatsiooni toote kohta.
 • Kui soovite tellida toodet rohkem kui 1 tükk, siis saate seda suurendada ostukorvis või toote kirjelduse juures soovitud kogust suurendades. Samas on võimalik ka toote kogust vähendada.
 • Kui kõik soovitud tooted on välja valitud, siis liikuge edasi ostukorvi. Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate ostukorvi märgil, mis asub üleval paremal. Seal on võimalik ka toode ostukorvist eemaldada.
 • Klikkides „Vaata ostukorvi“ sisenete oma ostukorvi ja saate teha valiku erinevate tarneviiside vahel.
 • Vajadusel on võimalik muuta oma aadressi kui klikite „Arvuta transpordikulud“ või „Muuda aadressi“ kui oled eelnevalt oma eelistuse juba sisestanud.
 • Tellimust on võimalik saata ka Eestist välja. Sellisel juhul tuleb valida ostukorvis „Arvuta transpordikulud“ ja sisestada riik ja linn kuhu pakki soovitakse. Peale andmete uuendamist ilmub valik transpordiviisidest, millega antud piirkonda pakki tarnida saame. Peale valiku tegemist ja andmete uuendamist klõpsata „Mine maksma“ ja saab sisestada vajalikud andmed paki saatmiseks. Kohe on võimalik ostu eest tasuda Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankade klientidel. Teistel juhtudel tuleks valida “Maksa arvega”. Peale tingimustega nõustumist klikkida “Esita tellimus” ja see jõuab meie programmi ja asume seda täitma. Arvega ostu puhul saadame ettemaksuarve tasumiseks.
 • Kui soovite pakile ise meie lattu järele tulla, siis ei lisandu transporditasu ja paki saate kätte isegi juba pool tundi peale tellimuse kinnitamist kõikidel tööpäevadel alates 9.00 – 17.00. Ladu on suletud laupäeviti ja pühapäeviti ja riiklikel pühadel.
 • Klikkides „Mine maksma“ toimub tellimuse vormistamine
 • Täitke kauba saaja andmed. Kui olete registreerunud püsikliendiks, siis ilmuvad teie andmed automaatselt.
 • Tärniga märgitud kastid on kohustuslikud tellimuse vormistamiseks.
 • Saadetist on võimalik tellida teisele aadressile kui on Teie märgitud elukoht.
 • Valides Omniva pakk postkontorisse valige rippmenüüst oma soovitava postkontori asukoht. Valides SmartPosti kättesaamiskoht valige rippmenüüst oma soovitava pakikapi asukoht.
 • Seejärel valige makseviis.
 • Peale makseviisi valimist klikkige linnuke kasti „Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega“ (juhul, kui nõustute) ja seejärel kastil „Esita tellimus“.

Seejärel toimub automaatne suunamine Teie pangalehele ja peale makse sooritamist salvestatakse  Teie tellimus meie laoprogrammis ja alustame komplekteerimisega.

Valides makseviisiks „Arvega“ salvestatakse Teie tellimus meie laoprogrammis peale „Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega“ ja „Esita tellimus“ klikkimist. Ettemaksuarve saadetakse Teie e-mailile ja tellimuse komplekteerimine algab peale maksekorralduse saatmist meie e-mailile info@apteekonline.ee või makse laekumist meie arveldusarvele. Maksmata tellimusi hoiame oma andmebaasis 5 kalendripäeva ja seejärel tellimus tühistatakse.

Taganemisõigus

Teil on õigus põhjust avaldamata taganeda kõnesolevast lepingust 14 päeva jooksul.

Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Teie või Teie nimetatud kolmas isik, kes ei ole kauba vedaja, on saanud asja füüsiliselt enda valdusesse.

Taganemisõiguse kasutamiseks teavitage meid, OÜ Pharmac MS, Riia mnt 17, 80019 Pärnu, tel: 447 1672 info[ät]apteekonline.ee, oma otsusest taganeda kõnesolevast lepingust ühemõttelise avaldusega (nt postivõi e-postiga saadetud kiri). Te võite selleks kasutada lisatud taganemisavalduse tüüpvormi, kuid see ei ole kohustuslik.

Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadate teate taganemisõiguse kasutamise kohta ära enne taganemistähtaja lõppu.

Lepingust taganemise tagajärjed

Kui Te taganete kõnesolevast lepingust, tagastame Teile kõik Teilt saadud maksed, sealhulgas kättetoimetamiskulud (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad Teie valitud kättetoimetamise viisist, mis erineb meie pakutud kõige odavamast tavapärasest kättetoimetamise viisist) viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil saame teada Teie otsusest kõnesolevast lepingust taganeda. Teeme nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida kasutasite makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui olete sõnaselgelt andnud nõusoleku teistsuguse makseviisi kasutamiseks; igal juhul ei kaasne Teile sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu.

Võime keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni olete esitanud tõendid, et olete asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Saadate asja tagasi või annate selle viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel päevast, mil teatasite meile oma taganemisest kõnesolevast lepingust, üle meile.

Tähtajast on kinni peetud, kui saadate lepingu esemeks oleva asja tagasi enne 14-päevase tähtaja lõppu.

Asja tagastamise otsesed kulud tuleb katta Teil.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

Kui tagastatav kaup saadeti valesti meie poolt, siis katame tagastamise kulud meie.

Erisused

Eritingimuste alla kuuluvad tellimused, mis sisaldavad klaaspudelites vedelaid aineid. Kuna tegu on kergesti puruneva kaubaga, siis vajavad need saadetised posti teel saates erimärgistust “Ettevaatlikult”.

Kui valite saadetise kättesaamiseks teenuse kättetoimetamine Omniva Kulleriga, siis on lisatasu 3.66 EUR (sisaldab käibemaksu)

Kui valite saadetise kättesaamiseks teenuse pakk postkontorisse, siis on lisatasu 1.95 EUR (sisaldab käibemaksu)

Ettemakstud raha ei tagastata, kui Te oma pakile postiasutusse või pakiautomaati järele ei lähe ja saadetis meile tagasi saadetakse.

Kliendi vastutus

Kui te ei ole kindel oma terviseprobleemi sümptomites, siis soovitame konsulteerida oma arstiga.

OÜ Pharmac MS ei vastuta valesti valitud toodete kasutamisest tekkinud kahjude eest.