Ocuflash Blue Silmatilgad 10ml

7.88

Laost otsas

Tootja:
Unimed Pharma Spol.s R.o.
Bränd:
-

EAN:
8588000227600
Tootekood:
23675

Ocuflash blue silmatilgad 10ml
Meditsiiniseade

OCUflash blue on silmarohu (Euphrasia officinalis) ekstrakti sisaldav säilitusainevaba silmatilkade lahus. OCUflash blue kasutatakse silmapesulahusena, silmast ärritavate osakeste välja loputamiseks ja silmade ebamugavustunde leevendamiseks, näiteks põletustunne, lõikav valu, sügelus ja võõrkehatunne silmas.
Euphrasia officinalis ekstrakt ehk silmarohu ekstrakt toimib silmas põletikuvastase ja desinfitseeriva vahendina. Nimetatud omaduste tõttu kasutatakse silmarohuekstrakti juba pikka aega silmade rahustamiseks, mittenakkusliku lau- ja sidekestapõletiku profülaktikaks ja täiendavaks raviks.

Kasutamine:
OCUflash blue võib kasutada kontaktläätsede kandmise ajal. Toodet võivad kasutada kõik inimesed esimesest elupäevast. Silmade rahustamiseks ning konjunktiivi ja silmalau mittenakkusliku põletiku toetavaks raviks on soovitatav annus 1-2 tilka 1-4 korda päevas. Silmade pesemisel kantakse lahus kuni saasteaine või võõrkeha eemaldamiseni. OCUflash blue võib kasutada pikaajaliselt.

Koostisosad: Naatriumkloriid 7 mg 1 ml-s, dinaatriumedetaatdihüdraat, kaaliumkloriid, magneesiumkloriid-heksahüdraat, polüsorbaat 80, silmarohuekstrakt, naatriumboraat, naatriumhüdroksiid, puhastatud vesi.

Tootja: Unimed Pharma, Slovakkia