Thealoz Duo Geel 0,4g N30

17.06

12 laos

Tootja:
Laboratoires Thea
Bränd:
-

EAN:
3662042004704
Tootekood:
22403

Veepõhised geeljad silmatilgad, mis tagavad kauakestva efekti kuiva silma sümptomite vähendamisel. 

Kaitseb, niisutab ja libestab kuivi silmi. Eriti tõhus kasutada õhtul enne magamaminekut.
Ei sisalda säilitusaineid.

Thealoz Duo Gel on sobilik mõõduka kuni raske kuiva silma korral ja vähendab sümptomeid nagu ebamugavus- ja põletustunne ning ärritusnähud silmades. Need on sümptomid, mida võib põhjustada pikk tööpäev arvuti taga, viibimine konditsioneeriga ruumis, lennukis, autos, kuid samuti tuul ja teised keskkonnast tulenevad olud. Thealoz Duo geel ei sisalda säilitusaineid ning väldib ärritust ja allergilisi reaktsioone, mis võivad tekkida säilitusaineid sisaldavate silmatoodete kasutamisel. Säilitusaineteta toodete kasutamine on soovitatav, kui teil on tundlikud silmad või kui kasutate tooteid pikaajaliselt. 

Thealoz Dou geelil on kolmekordne efekt: 

  • Trehaloos kaitseb silma pealispinna epiteelrakke, tõstab nende vastupanuvõimet igapäevasele keskkonnast tulenevale stressile ja kuivast silmast tingitud pisarakile muutustele, toimib kui antioksüdant. 
  • Naatriumhüaluronaat on looduslik polüsahhariid, mis seob vett, et niisutada ja libestada silma pealispinda. Hoiab geeli silma pinnal ja lühendab sarvkesta epiteeli (silma läbipaistva väliskihi) paranemisaega.
  • Karbomeer geel tagab pikema toime silmas ja seda ilma kleepuvuseta. 

Thealoz Duo silmageel on pakendatud ühekordsetesse viaalidesse. Thealoz Duo Gel on steriilne, hüpotooniline ja neutraalse pH-ga, mis aitab hoida vett silma pinnal. Sobiv kasutada pisarakile keemilise tasakaalu puudumise ehk kroonilise kuiva silma sündroomi korral. 

Koostoimed: Erinevate silma manustatavate toodete kasutamise vahe peab olema vähemalt 15 minutit. Kasutage Thealoz Duo Gel’i viimasena. Kontaktläätsede puhul peate need enne Thealoz Duo Gel’i kasutamist eemaldama. Peale geeli kasutamist oodake vähemalt 30 minutit, enne kui panete läätsed silma tagasi. 

Thealoz Duo Gel’i omadused ja eelised: 

  • Hüpotooniline, neutraalse pH-ga, taastab loomuliku pisakile tasakaalu ​
  • Võib kasutada eraldi või täiendusena Thealoz Duo silmatilkadele 
  • Kerge kasutada, ei kleepu 
  • Tagab pikaajalise leevenduse kuiva silma sündroomi korral 
  • Ei vaja sagedast kasutamist 
  • Eriti tõhus öiseks kasutamiseks 
  • 30 säilitusainetevaba ühekordset annust ​

Annustamine: tilgutada 1 tilk kumbagi silma vajadusel 4 kuni 6 korda päevas.

Tootja: Thea