Bepanthen Anti-exem Kreem 50g

13.04

25 laos

Tootja:
Bayer Consumer Care Ag
Bränd:
-

EAN:
4029668061020
Tootekood:
21771

Nahaärritusega kaasneva sügeluse ja punetuse leevendamiseks.

Kortisoonivaba koostisega Bepanthen Anti-Exem kreemil on sügelust leevendav ja nahabarjääri taastav toime.
Kreem vähendab sügelustunnet ning soodustab naha paranemist.
Mis on Bepanthen Anti-Exem kreem ja milleks seda kasutatakse?
Naha punetust, paistetust ja sügelust võivad põhjustada erinevad tegurid, näiteks kuiv nahk, atoopiline dermatiit/ekseem, allergilised nahareaktsioonid ja mitmed teised ärritajad. Tugev sügelus, mis sunnib nahka kratsima, kahjustab seda veelgi.
Bepanthen Anti-Exem on valget värvi kortisoonivaba kreem, milles on kombineeritud sügelust leevendav ja nahabarjääri taastav toime. Vähendades sügelustunnet aitab kreem teie nahal paraneda.
Bepanthen Anti-Exem kreem tugevdab nahabarjääri tänu oma lamellaarsele (plaatjale) lipiidide struktuurile. Selle abil tugevdatakse naha lipiidikihte, mis toimivad loomuliku kaitsebarjäärina ärrituse vastu, leevendades sügelust ja punetust ning soodustades naha paranemist.
Kuidas Bepanthen Anti-Exem kreem taastab nahabarjääri?
Sarvkiht on naha kõige pindmisem kiht. See on hästi korrastatud struktuur, mis koosneb mitmetest lipiidikihtidest (paiknevad kihtidena üksteise peal). Peamisteks lipiidideks nendes kihtides on keramiidid. Kihtide  vahel seovad vett ja tagavad selle niiskusesisalduse kehaomased niisutajad. Bepanthen Anti-Exem kreemis olevad lamellaarse struktuuriga lipiidid sarnanevad ehituselt nahaomaste lipiididega (nt. keramiidid). Seondudes kahjustunud lipiidbarjääriga, taastavad lamellaarsed lipiidid sarvkihi struktuuri. Terviklik kaitsebarjäär on väga oluline, kuna just selle kahjustuste korral tekib sügelus. Pikaajaline niisutav toime aitab nahal paraneda, vähendades seeläbi sügelust ja nahaärritust. Parandamaks naha veesidumisvõimet, sisaldab Bepanthen Anti-Exem kreem ka füsioloogilisi humektante (nt. glütseriin).
Seda toimet tugevdab veelgi pantenool, mis naha sarvkihti niisutades tagab optimaalsed tingimused selle loomulikuks taastumiseks.
Erinevalt tavakreemidest ei sisalda Bepanthen Anti-Exem kreem selliseid emulgaatoreid, mis teadaolevalt kahjustavad naha õrna lipiid-lamellaarset struktuuri.
Bepanthen Anti-Exem kreem ei sisalda ka lõhna- ega säilitusaineid, mis teadaolevalt võivad põhjustada nahaärritust.
Bepanthen Anti-Exem kreem vähendab nahasügelust kolmel viisil:
– tagab naha varustatuse plaatja struktuurina asetsevate lipiididega (nt.keramiidid);
– naha paremaks niisutamiseks sisaldab füsioloogilisi humektante;
– sisaldab looduslikke nahka hooldavaid lipiide.
Selle tulemusel naha sarvkiht taastub ning sügelus leevendub.
Kuidas Bepanthen Anti-Exem kreemi kasutada?
Kreem on mõeldud nahaärritusest põhjustatud sügeluse ja punetuse leevendamiseks imikute, laste ja täiskasvanute ilma haavadeta nahal. Sellist nahaärritust esineb kuiva naha, atoopilise dermatiidi, ekseemi ja allergiliste reaktsioonide korral.
Bepanthen Anti-Exem kreemi võib nahale kanda vastavalt vajadusele.
Milla ei tohi Bepanthen Anti-Exem kreemi kasutada?
– Ärge kasutage kreemi, kui olete allergiline selle mis tahes koostisosade suhtes. Allergiliste reaktsioonide tekkimisel lõpetage toote kasutamine.
– Bepanthen Anti-Exem kreemi ei tohi kasutada haavadega nahal.
Bepanthen Anti-Exem kreemi võib kasutada raseduse ja imetamise ajal.
Kui kasutate kreemi rindadel imetamise ajal, on oluline kreemijäägid enne järgmist toitmiskorda  nahalt ära pühkida.
Bepanthen Anti-Exem kreemi kasutamine imikutel on ohutu. Siiski on soovitatav pidada nõu arstiga, kui kreemi soovitakse kasutada pikaajaliselt või suurtel nahapindadel.
Mis tahes nahareaktsiooni tekkimisel lõpetage kreemi kasutamine ja vajadusel pidage nõu arstiga.
Infektsiooninähtude ilmnemisel pöörduge arsti poole.
Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Mitte kasutada pärast karbil märgitud kõlblikkusaja lõppu.
Koostis: vesi, kaprüül/kapriin-triglütseriid, glütseriin, pentüleenglükool, oliiviõli, pantenool, tsetearüülalkohol, sheavõi, glütserüülstearaattsitraat, valge soolille (Limnanthes Alba) seemne õli, butüleenglükool, hüdrogeenitud letsitiin, keramiid 3, naatrium PCA, skvalaan, stearüülglütsüürretinaat, karbomeer, naatriumkarbomeer, ksantaankummi, hüdroksüfenüülpropamidobensoehape.
Tootja: Bayer Consumer Care AG, Peter Merian Strasse 84, CH-4052 Basel, Šveits