Poxclin Jahutav Vaht Tuulerõugetele 100ml

27.76

4 laos

Tootja:
Youmedical
Bränd:
-

EAN:
8718053570457
Tootekood:
19219

Jahutav vaht tuulerõugetes lastele

– Leevendab tuulerõugete sümptomeid
– Otsene jahutav ja rahustav toime
– Kiire sügelemisvastane toime
– Sisaldab looduslikke toimeaineid.
Mida sisaldab PoxClin jahutav vaht:
– 1 vahupihusti sisaldab 100ml PoxClin-i jahutavat vahtu
– 1 patsiendi infoleht
Kuidas Poxclin jahutav vaht toimib:
PoxClin jahutav vaht sisaldab 2QR-kompleksi, mis on patenditud looduslikest taimedest välja arendatud bioaktiivne bakteriblokaator. 2QR seondub kahjulike bakteritega, mis ei võimalda neil kinnituda nahale. Nii väheneb nakkusoht ja suureneb naha loomulik taastumisvõime. Teised PoxClin jahutava vahu koostisosad aitavad nahka jahutada ja rahustada.
Säilitamine: Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Kasutada toatemperatuuril. Säilitada jahedas ja kuivas kohas.
Pärast pihusti avamist kasutada toodet 30 päeva jooksul.
Koostis (INCI): Aqua, Aloe Barbadensis Extract, Betaine, Laureth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Sodium Cocopolyglycose Tartrate, Phenoxyethanol, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower/Leaf Stem Extract, Polyglyceryl-10 Laurate + Aqua.
Mida on vaja teada enne PoxClin jahutava vahu kasutamist:
Poxclin jahutav vaht ei sisalda mürgiseid keemilisi ühendeid. Toode on lastele kasutamiseks ohutu. Kõrvaltoimete tekkimisest PoxClin jahutava vahu kasutamisel ei ole teatatud. Vältida tuleb vahu sattumist silma.
PoxClin jahutava vahu esmakordsel kasutamisel võib olla vajalik ballooni pumpa 2-3 korda enne vahu ilmumist vajutada.
Poxclin jahutav vaht ei ole ette nähtud kasutamiseks üle 30 päeva ühe ravikuuri ajal.
Koostoimetest teiste ravimitega ei ole teatatud. Vastunäidustusi ei ole teada.
Milla ja kuidas kasutada PoxClin jahutavat vahtu:
Kasutada vähemalt kolm korda päevas või vaevuste tekkimisel vajaduse järgi. Jahutavat toimet tugevdab PoxClin jahutava vahu hoidmine külmkapis.
Hõõruge vaht õrnalt naha sisse. Kerge ja ühtlane vaht imendub kiiresti nahasse.
Sagedasem vahu kasutamine suurendab toime tõhusust. Jahutav vaht leevendab sügelust ja kaitseb nahka, vähendab kratsimist ja nakatumisvõimalust. Soovitatav on kasutada vahtu enne igakordset lapse riiete vahetust ja kohe vaevuste tekkimisel.
100ml toote koostis:
Vahtpihusti sisaldab 100 ml jahutavat vahtu. Vahu peamine toimeaine on patenditud bioaktiivne 2QR-kompleks, mis aitab ärritatud nahka kaitsta ja rahustada. Vaht vähendab sügelust, toetab naha tekstuuri ja seisundi taastumist. Toode on lavendli- ja kummeliekstrakti sisalduse tõttu kerge ning meeldiva lõhnaga.
Tootja: YouMedical, Amsterdam, Holland.