Skin-cap Spray 100ml

26.06

Laost otsas

Tootja:
Cheminova Internacional S.a.
Bränd:
-

EAN:
8437023560020
Tootekood:
19930

Skin-Cap on välja töötatud Hispaania farmatseutilise tööstuse liider Cheminova International S.A laboratooriumites.

Skin-Cap on uus ja efektiivne vahend paljude erinevate nahaprobleemide puhul:
ärrituste, punetuste, põletike, kuivuse, sügelemise ja ketendamise korral.
Koostis: Isopropüül müristaat, alkohol-Propüül 45, 0,2 % tsinkpüritionaat, polüsorbaat 80, naatrium laurüülsulfaat.
Toimemehhanism: Preparaadi Skin-Cap mõju lai spekter ja kõrge efektiivsus tagatakse aktiviseeritud tsinkpüritionaadi spetsiifilise toimemehhanismiga rakulisel tasandil. Selle aktiivsus on suunatud mikroorganismidele, mis tekitavad rea nahaprobleeme. See mõju on suunatud naha pealispinnal ja sisemuses olevate mikroorganismide vastu. Samas ei mõju soovitatud kontsentratsioonides preparaat halvavalt naha normaalselt funktsioneerivatele rakkudele. 
Kasutamine: Kasutatakse välispidise vahendina erinevate nahaprobleemide puhul: kiheluse, erinevate naha põletikuliste protsesside, suurenenud ketenduse, mikroobidest tingitud nahaprobleemide puhul.
Kasutamine ja doosid: Skin-Cap kasutatakse laialipritsimise teel naha kahjustatud pinnale 15cm kauguselt 3 sekundi jooksul, kattes sellega peopesasuuruse pinna, mis on ekvivalentne 1ml preparaadi kuludega. Kahjustatud pinda töödelda vähemalt 2-3 korda päevas soovitud efekti saavutamiseni, mis tekib peale teist nädalat. Preparaati on soovitav kasutada ka järgneval paaril nädalal peale sümptomite kadumist. Enne kasutust loksutada pudelit mitu korda hoolikalt. Karvaste pindade või juustega kaetud peaosa töötlemiseks on preparaadiga kaasas spetsiaalne otsik.
Kõrvaltoimed: Preparaat on hästi talutav. Harvadel juhtudel on täheldatud allergilist reaktsiooni, mille korral on otstarbekas lõpetada preparaadi kasutamine.
Ettevaatusabinõud: Preparaadi silma sattumisel loputada silmad suure hulga külma veega. 
Preparaadi sattumisel seedetrakti teha maoloputus soolase lahtistiga.
Mittesobivus: ei ole leitud.
Tootja:Cheminova Internacional, S.A. Madrid