Skin-cap Kreem 50g

20.39

1 laos

Tootja:
Cheminova Internacional S.a.
Bränd:
-

EAN:
8437023560006
Tootekood:
19929

Skin-Cap on välja töötatud Hispaania farmatseutilise tööstuse liider Cheminova International S.A laboratooriumites.

Skin-Cap on uus ja efektiivne vahend paljude erinevate nahaprobleemide puhul:
ärrituste, punetuste, põletike, kuivuse, sügelemise ja ketendamise korral.
Koostis: 0,2 % tsinkpüritionaat, abiained täismahu saavutamiseks.
Toimemehhanism: Preparaadi Skin-Cap mõju lai spekter ja kõrge efektiivsus tagatakse aktiviseeritud tsinkpüritionaadi spetsiifilise toimemehhanismiga rakulisel tasandil. Selle aktiivsus on suunatud mikroorganismidele, mis tekitavad rea nahaprobleeme. See mõju on suunatud naha pealispinnal ja sisemuses olevate mikroorganismide vastu. Samas ei mõju soovitatud kontsentratsioonides preparaat halvavalt naha normaalselt funktsioneerivatele rakkudele. Spetsiaalne koostis kreemil avaldab hüdratisatsioonilist toimet. Kreemis sisalduv aktiviseeritud tsinkpüritionaat vähendab naha pealispinna rakkude patoloogilist kasvu ning tänu sellele kõrvaldab liigse ketenduse ja kipituse erinevate nahaprobleemide puhul.
Kasutamine: Preparaati tohivad kasutada nii täiskasvanud kui ka lapsed üle 3 eluaasta eriti laialdaselt levinud nahaprobleemide puhul: kiheluse, ärrituste, põletikuliste reaktsioonide ja nahakuivuse puhul (kreemil on tugevalt hüdratiseeriv toime).
Kasutamine ja doosid: kanda kahjustatud nahaosadele vähemalt 2 korda päevas. Kasutamiskuur 1 kuu või sümptomite täieliku kadumiseni.
Kõrvaltoimed: Preparaat on hästi talutav. Harvadel juhtudel on täheldatud allergilist reaktsiooni, mille korral on otstarbekas lõpetada preparaadi kasutamine.
Ettevaatusabinõud: Preparaadi silma sattumisel loputada silmad suure hulga külma veega. 
Preparaadi sattumisel seedetrakti teha maoloputus soolase lahtistiga.
Mittesobivus: ei ole leitud.
Tootja:Cheminova Internacional, S.A. Madrid