Multi-gyn Liquigel 30ml Aplikaatoriga

12.08

18 laos

Tootja:
Bioclin Bv
Bränd:
-

EAN:
8714207420302
Tootekood:
19514

Geel tupekuivuse koheseks leevendamiseks.

Multi-Gyn LiquiGel:
– leevendab koheselt tupekuivust ja soodustab loomuliku niiskuse teket,
– parandab tupe limaskesta seisundit,
– ennetab ärritust ja on suurepärane libesti,
– naturaalne, ohutu ja kaitseb mikrofloorat.
Multi-Gyn LiquiGel´i omadused:
Multi-Gyn LiquiGel põhineb patenteeritud 2QR-kompleksil, mis neutraliseerib kahjulikud bakterid ohutul ja loomulikul teel. Seetõttu on geel sobiv ka intiimpiirkonna kudede kahjustuste loomuliku paranemisprotsessi toetuseks (nt pärast sünnitust või operatsiooni). Multi-Gyn LiquiGel parandab tupe limaskesta seisundit, alandab turset ja aitab vältida nakkusi.
Toode on naturaalne, ohutu, õrn ja ei sisalda kahjulikke ning tugevatoimelisi keemilisi aineid, mistõttu puuduvad tal kõrvaltoimed. See ainulaadne toode on ideaalne nt seksuaalvahekorra ajal ning hormonaalsetest muutustest, ravimitest, stressist või tampoonidest tingitud tupekuivuse leevendamiseks. Multi-Gyn LiquiGel´il on unikaalsed omadused. Toode on loodud BioClin´i poolt koostöös günekoloogide, üldarstide ja spetsiaalsete laboratooriumitega.
Multi-Gyn LiquiGel on spetsiaalne toode tupekuivuse leevendamiseks ja loomuliku niiskuse taastamiseks. Samuti on ta suurepärane libesti, mis suurendab seksuaalset naudingut ja kergendab tampoonide paigaldamist. Sobib ka profesionaalseks kasutamiseks läbivaatuste käigus (nt günekoloogid ja ämmaemandad). Regulaarsel kasutamisel vähendab Multi-Gyn LiquiGel ärritust ja parandab tupe limaskesta seisundit.
Annustamine ja manustamisviis
Enne toote kasutamist peske käed. Kandke geel sõrmeotstega häbememokkadele ja tupeavale. Geeli võib kasutada vastavalt vajadusele nii tihti kui soovite. Geel ei jäta plekke.
Tähelepanu!
Multi-Gyn LiquiGel on aktiivse toimega geel, mida kasutatakse intiimpiirkonna niisutamiseks, limaskesta seisundi parandamiseks ja loomuliku niiskuse taastamiseks. Pärast Multi-Gyn LiquiGel´i kasutamist võib tekkida soe kipitav tunne, mis mõne minutiga kaob. Tundlikkuse korral kandke Multi-Gyn LiquiGel´i väheses koguses tupe limaskestale ja jälgige reaktsiooni. Multi-Gyn LiquiGel ei ole rasestumisvastane vahend, selle koostises ei ole spermitsiide. Mõju spermatosoidide aktiivsusele ei ole uuritud.
Multi-Gyn LiquiGel´i koostis
LiquiGel sisaldab üle 25% 2QR-kompleksi. Teised koostisained: taimne glütseriin, ksantaankummi (paksendaja), naturaalne “rakuvedeliku” regulaator (osmoregulaator) betaiin.
Multi-Gyn LiquiGel ei sisalda lõhna- ja säilitusaineid, hormoone, silikooni, loomset päritolu koostisaineid, tugevatoimelisi keemilisi aineid ning on kahjutu isegi allaneelamisel. Toode ei ole rasvane, ei jäta plekke, lahustub vees ja ei avalda mõju tampoonidele ega kondoomidele.
Toimeained: vesi, hariliku aaloe ekstrakt (Aloe Barbadensis), glütseriin, betaiin, glütserüülkaprülaat, ksantaankummi, Galactoarbinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*
* 2QR, patenteeritud bioaktiivsed polüsahhariidid EP 1 323 738 A1, WO 03/055918
Rasedus ja imetamine
Multi-Gyn LiquiGel´i võib kasutada raseduse ja imetamise ajal.
Säilitamine:
Säilitada temperatuuril 10 kuni 25oC. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Pakend: 30ml geeli tuubis.
Meditsiiniseade I kl.