Vagisan Piimhape Vag Supp N7

15.74

8 laos

Tootja:
Dr.august Wolff
Bränd:
-

EAN:
4048882669102
Tootekood:
18520

7 vaginaalsuposiiti tupes kasutamiseks

Tupe loomuliku pH-väärtuse hoidmine ja taastamine piimhappe abil.
Piimhappe abil tupekeskkonna happelisemaks muutmine soodustab tupele omaste bakterite (piimhapet tekitavad laktobatsillid = piimhappebakterid) kasvu ega ole soodne keskkond põletikutekitajate paljunemisele.
Vagisan piimhappe vaginaalsuposiite saab seetõttu kasutada tupeinfektsioonide ennetuseks soodumuse korral ning täiendavalt tupeinfektsioonide medikamentoossele ravile.
Vagisan piimhape on vaginaalsuposiit, mis sisaldab piimhappe-naatriumlaktaadi segu. Vaginaalsuposiite kasutatakse tupe loomuliku pH väärtuse säilitamiseks või reguleerimiseks
– täiskasvanud naistel,
– rasedatel ja imetavatel emadel,
– tüdrukutel (eelnevalt arsti konsultatsioonil).
Kui on soodumus tupeinfektsioonide tekkeks, võib vaginaalsuposiite julgelt kasutada ka pikaajaliselt.
Suposiidid ei sisalda parafiini, vaseliini ega teisi rasvu. Ei mõjuta latekskondoomide ega pessaaride rebenemiskindlust.
Kasutamisviis.
Vaginaalsuposiit asetatakse võimalikult sügavale tuppe üks kord päevas õhtuti enne magamaminekut.
Kõige lihtsam on seda teha selili asendis, põlved kergelt painutatud. Kuiva tupe korral on vaginaalsuposiiti lihtsam sisestada, kui seda eelnevalt voolava vee all niisutada.
Palun kandke suposiidi kasutamise ajal pesukaitset, sest vaginaalsuposiidi eriti hea lahustumise tõttu võib tekkida tavalisest suurem vesine voolus.
Vaginaalsuposiiti kasutatakse üldiselt 5-7 päeva. Tupe normaalse pH-väärtuse regulaarseks hoidmiseks näiteks tupeinfektsioonide soodumuse korral võib Vagisan piimhappe suposiite julgelt kasutada ka pikemat aega 2 kuni 3 korda nädalas.
Ärge kasutage Vagisan piimhappe suposiite kui olete ülitundlik mõne koostisosa suhtes.
Enne kasutamist lugege hoolikalt pakendis olevat infolehte. Kui teil on lisaküsimusi, siis pidage nõu arsti või apteekriga.
Koostisosad: lactic acid, macrogol 1500, macrogol 6000, sodium lactate.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.