Abc Teepuuõli Femigel Vag Geel 7ml N5

11.25

10 laos

Tootja:
Australian Bodycare
Bränd:
-

EAN:
5709455006982
Tootekood:
21669

Femigel teepuuõliga intiimpiirkonna gee (4x5ml)

Femigel sisaldab optimaalses kontsentratsioonis 2,7% looduslikku antiseptikumi – Australian Bodycare teepuuõli (Melaleuca alternifolia).
Teepuuõli antiseptilised omadused vähendavad bakterite, seente ja pärmseente paljunemist ning toetavad intiimpiirkonna loomulikku mikrofloorat.
Femigel pakub kauakestvat niisutust, aitab säilitada normaalset pH tasakaalu ning leevendada intiimpiirkonna kuivust, sügelust, ärritust ja ebamugavustunnet.
Nimetatud sümptomeid võivad põhjustada stress, antibiootikumid ning erinevad seebid ja kreemid. Sageli esineb intiimpiirkonna vaevuseid üleminekuperioodil.
Kasutamine: kergete sümptomite korral üks tuub iga kolme päeva tagant. Raskematel juhtudel kasutada üks või kaks tuubi päevas kuni sümptomite taandumiseni.
Soovitatav on kasutada toodet aeg-ajalt, et toetada ja säilitada normaalset mikrofloorat.
Femigel on värvitu hormoonivaba geel, mis ei määri ega põhjusta ärritust. Manustatakse ühekordseks kasutamiseks mõeldud tuubi abil, mis tagab optimaalse hügieeni. Enne otsiku eemaldamist võtke kinni tuubi jämedast otsast ja raputage tuubi nii, et selle sisu valguks peenesse otsa. Seejärel pigistage tuubi sisu otse intiimpiirkonnale, võib kasutada välissuguelunditel ja tupesiseselt.
Toodet ei ole soovitatav kasutada raseduse ja menstruatsiooni ajal.
Mitte kasutada allergiliste reaktsioonide ilmnemisel.
Pakendis on 4 ühekordselt kasutatavat tuubi (4 x 5 ml geeli).
Hoida toatemperatuuril lastele kättesaamatus kohas.
Tootja: Australian Bodycare Continental, Taani.