Sudocrem Multi-expert Tervendav Kreem 250g

16.32

98 laos

Tootja:
Merckle Gmbh
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4771295306646
Tootekood:
21729
Kreem on mõeldud: mähkmelööbe ja hõõrdumistraumade ennetamiseks ja raviks; täiskasvanute inkontinentsusega seotud dermatiidi ning haavaümbruse naha kaitseks.

Kasutamine:
Peske käed enne ja pärast kreemi kasutamist. Kandke ettevaatlikult õhuke kiht tervendavat kreemi puhastatud nahale. Kasutage nii tihti, kui vajalik. Ärge pange kreemijääke purki tagasi.

Koostis: 
Ravitoimega koostisosa: tsinkoksiid

Teised koostisosad: puhastatud vesi, vedel parafiin, parafiinivaha, lanoliin, sorbitaanseskvioleaat, mikrokristalliline vaha, bensüülbensoaat, sünteetiline mesilasvaha, naatriumbensoaat, bensüülalkohol, propüleenglükool, linalüülatsetaat, bensüültsinnamaat, lavendli lõhnaaine, butüleeritud hüdroksüanisool, sidrunhape

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidine. Kasutada vastavalt juhendile. Vältige sattumist silmadesse või limaskestadele. Kui seisund ei parane või halveneb, pidage nõu arctiga. Aeg-ajalt esineb paikset ärritust. Ärrituse tekkel pöörduge abi saamiseks arsti poole. Kui kreemi sattub sidemetele. riietele või voodipesule, võib kangas lahtise tulega kokkupuutel kergesti süttida. Toote kasutamisel hoidke eemale lahtisest tulest.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Kasutamiskordade vaheajal hoidke purk suletuna. Kasutada 12 kuu jooksul pärast avamist

Pakend: Kreem 250 g

Tootja : Merckle GmbH, Saksamaa