Septozinc Silmatilgad 10ml

7.69

Laost otsas

Tootja:
Unimed Pharma Spol.s R.o.
Bränd:
-

EAN:
8588000227860
Tootekood:
23677

SEPTOZINC SILMATILGAD 10ML
Meditsiiniseade
SeptoZINC on steriilne isotooniline loputuslahus, millele on lisatud antiseptilise ja sünergilise toimega aineid (tsinkglükonaat ja bensalkooniumkloriid). Toode on mõeldud silma tilgutamiseks ja silmade pesemiseks.

Tsinkglükonaat moodustab silma sidekestale kaitsva kihi, mille all saab toimuda rakkude regeneratsioon, samuti toetab see silma sidekesta füsioloogilise seisundi taastumist. Bensalkooniumkloriidi antiseptilised omadused tulenevad selle pindaktiivusest. Selle aine niisutavad, hajutavad ja emulgeerivad omadused aitavad pesta silmast välja mustuse, mis hõlmab ka mikroorganisme. Bensalkooniumkloriidi antiseptilised omadused põhinevad selle antibakteriaalsel ja viirusevastasel toimel.

Kasutamine:
Tilgutage alumise lau alla 1 tilk 3 korda päevas. Ravi pikkus on individuaalne. Kui sümptomid, mille raviks te toodet kasutate, ei leevene ja püsivad kauem kui kaks päeva või süvenevad, pidage nõu arstiga. SeptoZINC võib kasutada täiskasvanutel, noorukitel ja vähemalt 1 aasta vanustel lastel.

Koostisosad: Naatriumkloriid 7,5 mg in 1 ml Abiained: bensalkooniumkloriid 0,2 mg 1 mL (0,02) tsinkglükonaadis, kaaliumkloriid, magneesiumkloriidi heksahüdraat, kaltsiumkloriidi dihüdraat, naatriumtsitraat, destilleeritud vesi.

Säilitamistingimused Säilitage pudelit originaalpakendis temperatuuril alla 25C. Ärge hoidke toodet külmikus ega sügavkülmas.

Tootja:Unimed Pharma, Slovakkia