Bio Mg Dead Sea 400mg Pulber N7

7.24

5 laos

Tootja:
Gadot Biochemical Ltd
Bränd:
Kategooria:

EAN:
7280010160496
Tootekood:
23678

bioMg Dead Sea + vit B6 and B12 400mg N7
Toidulisand, pulber

Pulbrilisel kujul toidulisand, ilma keemiliste lisanditeta, mis täiendab organismi looduslikku päritolu magneesiumi ja B6- ja B12-vitamiiniga. Magneesiumi tooraine pärineb Surnumere veest.

Ei sisalda kunstlikke lõhna-, maitse-, värv-, magus- ega säilitusaineid, stabilisaatoreid või lahustuvust parandavaid aineid.
Sobib ka rasedatele, rinnaga toitvatele emadele.Sobib ka taimetoitlastele ning veganitele.

Magneesium, vitamiinid B6 ja B12 aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
Magneesium aitab hoida luid ja hambaid normaalsetena, aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele energiavahetusele ja valgusünteesile, normaalsetele psüühilistele funktsioonidele. Aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule, osaleb rakujagunemise protsessis.
Vitamiinid B6 ja B12 aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele, psüühilistele funktsioonidele, vere punaliblede moodustumisele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
Vitamiin B6 aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse regulatsioonile ning valgu- ja glükogeeniainevahetusele.
Vitamiin B12 aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Tervisealased väited on kinnitatud EÜ komisjoni määrusega nr. 274/ 2014.

Koostis: magneesiumtsitraat (looduslik päritolu Surnumere veest), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin B12 (tsüankobalamiin), naturaalne sidruniaroom.

1 PAKK SISALDAB:            KOGUS            NRV*
MAGNEESIUMI                    400 MG         107 %
B6-VITAMIINI                        1,4 MG         100 %
B12-VITAMIINI                      2,5 ΜG         100 %

*NRV – Päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Tähelepanu: Hoida kuivas kohas temperatuuril mitte üle +25 kraadi. Kuna toode ei sisalda mingeid keemilisi lisandeid, on eriti tähtis hoida seda niiskuse eest. Kui pulber on kõvenenud, võib seda ikkagi tarvitada – mineraalide ja vitamiinide kvaliteet sellest ei muutu. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid.

Prefiks «BIO» toidulisandi nimetuses tähendab bioloogilist omastamist ja biokeemilist olemust ega ole seotud ökoloogilise tootmisega.

Tootja: «GadоtВiochemical Ltd.», P.O.B. 10636, Haifa, Iisrael.