Infacol Suukaudne Suspensioon 40mg/ml 50ml

7.24

11 laos

Tootja:
Forest Healthcare B.v.
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
5014398002305
Tootekood:
21379

Infacol suukaudne suspensioon 

Simetikoon 40mg/ml
Infacol suukaudne suspensioon on spetsiaalselt välja töötatud väikelastele gaasivalude leevendamiseks ning gaaside tõhusaks väljutamiseks.
– leevendab väikelapse gaasivalusid
– aitab väljutada gaase
– sisaldab naturaalset apelsiniaroomi
– sobib kasutamiseks alates sünnist
– mugava plastikpipetiga
– rohkem kui 100 annust
Näidustus: Infacol suukaudne suspensioon on mõeldud gaasivalude (koolikute) leevendamiseks lastel. Koolikuga seotud valu võib olla põhjustatud beebi kõhtu kogunenud ja sinna pidama jäänud väikestest gaasimullidest. Infacol aitab väljutada kõhtu kinni jäänud gaase. Infacol´i võib kasutama hakata alates beebi sünnist ning toodet võib manustada määramata perioodil.
Koostis: Peamine koostisaine on Simetikoon 40mg/ml.
Sisaldab veel: naatriumsahhariin, hüpromelloos, apelsiniaroom, metüülhüdroksübensoaat, propüülbensoaat ja puhastatud vesi.
Ei sisalda suhkrut, alkoholi ja värvaineid.
Toimemehhanism: Infacol sisaldab peamise toimeainena simetikooni 40mg/ml kohta. Simetikoon aitab väljutada kõhtu pidama jäänud gaase ning aitab väikesemullilistel kogunenud gaasidel ühineda suuremateks mullideks, mida beebil on kergem gaasidena väljutada.
Kasutamine:
Enne kasutamist tuleb pudelit loksutada. Võtke üks pipetitäis suspensiooni pigistades pipeti kummist otsikut kaks korda. Üleliigne, väljaspool pipetti olev suspensioon, pühkige pudelisse tagasi. Seejärel pigistage pipeti kummist otsikut ja laske Infacol beebi keele tagaosale.
Annustamine: Üks pipetitäis (0,5 ml) enne igat söögikorda.
Vajadusel võib annust ajutiselt suurendada kahe täispipetini (1 ml). Paremate tulemuste saavutamiseks peaks Infacol´i kasutama mitmeid päevi järjest. Pidev kasutamine võib aidata ära hoida edaspidise kõhupuhituse tekke.
Hoiatused: Simetikoon on inertne ja ei imendu. Infacol´il ei ole täheldatud kõrvaltoimeid. Metüül- ja propüülhüdroksübensoaat võib põhjustada allergilisi reaktsioone (ka hilist tüüpi).
Kui arvate, et teie laps võib olla allergiline Infacol´i mõne koostisosa suhtes, küsige enne toote kasutamist nõu oma arstilt.
Kui sümptomid ei leevendu, pöörduge kindlasti arsti poole.
Säilitamine: Hoida temperatuuril 4o C kuni 25oC.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Mitte kasutada pärast pakendil märgitud kõlblikkusaja lõppu.
Pärast avamist kasutada 28 päeva jooksul.
Pakend: 50 ml
Meditsiiniseade IIA
Tootja: Forest Healthcare B.V., Holland