Isla Medic Voice Kurgupastillid N20

8.63

30 laos

Tootja:
Engelhard Arzneimittel Gmbh
Bränd:
-

EAN:
4104480472121
Tootekood:
21393

Isla medic hydro+ kirss imemistabletid

– Kurguvalu ja külmetusega seotud kaebuste leevendamiseks (köhaärritus, häälekähedus)
– Häälepaelte ärrituse ning suu ja kurgu limaskestade kuivuse leevendamiseks
Nimetatud kaebused võivad muuhulgas olla tingitud ka kuivast köhast, mis omakorda tuleneb suu limaskesta kuivusest ja ärritusest.
Hüaluroonhapet ja islandi käokõrva sisaldavad hüdrogeeli kompleksiga imemistabletid kaitsevad efektiivselt suu ja kurgu limaskesta.
Toimemehhanism
Imemistablettide koostisse kuulub hüdrogeeli kompleks, mis sisaldab lisaks islandi käokõrva vedelekstraktile ka karbomeeri, ksantaankummit ja hüaluroonhapet.
Tänu polüsahhariidide hulka kuuluva ksantaankummi veesidumisvõimele ja karbomeeri spetsiaalsele geeli moodustavale omadusele tekib ärritunud  limaskestale kaitsev kiht. Imemistablettides sisalduva hüaluroonhappe füüsikalised omadused tagavad aga limaskestade pinnale niiskuskihi.
Islandi käokõrv on kargest põhjamaa kliimast pärit sitke samblik, millest saadava ekstrakti kuivjääk sisaldab rohkem kui 80% ulatuses mutsiine ehk limaaineid. Imemistablettide imemisel islandi käokõrvast saadud ekstrakt lahustub, kattes suu, kurgu ja neelu limaskesta kaitsva palsami kihiga ning avaldades paikselt oma pehmet toimet.
Isla medic hydro+ kirss imemistablettide kasutamise tulemusena suureneb süljeeritus, taastuvad ärritunud limaskestad ning leevenevad tüüpilised kurguvalu ja külmetusega seotud kaebused, nagu köhaärritus, häälekähedus, limaskestade kuivus ja neelamisraskused.
Hoiatused
Isla medic hydro+ kirss imemistablette ei tohi kasutada ülitundlikkuse esinemisel imemistablettide koostisosade suhtes.
Kui te teate, et te ei talu teatud suhkruid, pöörduge enne isla medic hydro+ kirss imemistablettide kasutamist arsti poole.
Puuduvad andmed, mille põhjal ei tohiks isla medic hydro+ kirss imemistablette raseduse ja imetamise ajal kasutada.
Annustamine: Laske ühel imemistabletil suus aeglaselt sulada, võib kasutada vastavalt vajadusele kuni 6 korda päevas.
Täiskasvanutele ja üle 6-aastastele lastele.
Üks imemistablett sisaldab 1,05 g suhkruasendajaid, mis on võrdne 0,09 leivaühikuga.
Isla medic hydro+ kirss imemistablette võib kasutada järjest pikema aja jooksul või vahelduvalt puhkeperioodidega. Kui kaebused süvenevad (nt tekib lisaks palavik või liigesevalu) või ei taandu kolme päeva jooksul, pöörduge arsti või apteekri poole.
Võimalikud kõrvaltoimed:
Imemistablettide liigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust ja/või seedetrakti vaevusi. Üksikutel juhtudel võib esineda ülitundlikkusreaktsioone
Imemistabletid sisaldavad: islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4 – 0,8:1), karbomeeri, ksantaankummit ja naatriumhüaluronaati.
Teised koostisosad: akaatsia, sorbitool, maltitool, veevaba sidrunhape, atsesulfaam-K, levomentool, lõhna- ja maitseaine, looduslikud toiduvärvid (porgandi- ja mustsõstraekstrakt), keskmise ahelaga triglütseriidid, puhastatud vesi.
1 imemistablett sisaldab järgmisi magusaineid: sorbitool (0,11 g) ja maltitool (0,94 g) = 0,09 LÜ.
Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25oC. Soovitatav hoida karbis, et kaitsta neid valguse eest.
Hoida lastele kättesaamatus kohas
Märkus: Tootmisprotsessist tingituna võivad imemistabletid sisaldada õhumulle. Aeg-ajalt võivad tablettide jäägid kleepuda fooliumi külge. See ning väikesed muutused värvis, maitses ja konsistentsis on tingitud imemistablettides sisalduvatest looduslikest koostisosadest ning ei oma mingit mõju toote kvaliteedile.
Tootja: Engelhard Arzneimittel, Saksamaa