Compliflora Family Caps 4in1 N10

8.13

46 laos

Tootja:
Pamex Pharmaceuticals
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4260312160076
Tootekood:
19651

Toidulisand kogu perele.

Compliflora family sisaldab piimhappebakterite ja pärmiseene eluskultuure. 
Seedetraktile oluline pärmiseen Saccharomyces boulardii ja piimhappebakterite tüved koloniseeruvad peensooles (Lactobacillus rhamnosus GG) ja jämesooles (Bifidobacterium lactis). Toode sisaldab ka oligofruktoosi, mis on spetsiaalne toitaine (prebiootikum) piimhappebakteritele. Inovaatiline DRCAPS kapsel aitab kaitsta toote aktiivseid koostisosi mao happelises keskkonnas.
Kasutamine: 1 kapsel päevas. 
Täiskasvanud ja üle 3-aastased lapsed: võtta sisse koos veega või muu toasooja vedelikuga söögi ajal või peale sööki. Kui kapsli neelamine on raskendatud, siis võib kapsli avada, selle sisu vedelikuga segada ja seejärel koheselt tarbida.
Imikutele ja kuni 3-aastastele lastele: vahetult enne tarvitamist lahustada kapsli sisu vähemalt 100ml-s toasoojas vedelikus, nt vees, rinnapiimas või poolvedelas toidus.
Koostis: Saccharomyces boulardii (2×109 CFU*/kapslis), paksendaja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, oligofruktoos, paakumisvastane aine mikrokristalne tselluloos, piimhappebakterid: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 (2×109CFU*/kapslis) ja Bifidobacterium lactis DSM 10140 (2×109CFU*/kapslis), želeeriv aine gellankummi, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumisoolad, toiduvärv titaandioksiid.
*CFU – kolooniat moodustav ühik.
Toidulisand ei sisalda säilitusaineid ega lõhna- ja maitseaineid.
Gluteeni- ja laktoosivaba.
Oluline teave: Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise või tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib sisaldada vähesel määral piima ja soja valku. Mitte kasutada allergia korral mõne toote komponendi suhtes. Hoida temperatuuril kuni 25oC, niiskuse eest kaitstult.
Toodetud Saksamaal. 
Pakendis 10 kapslit (iga kapsel 0,493mg) Netokogus 4,93 g.