COLDREX KÖHASIIRUP 175ML
Toote nimetus
COLDREX KÖHASIIRUP 175ML
Tootja
Itaalia
EAN kood
5391520948626
Hind
12.19 €
Vali kogus
Lisa korvi

Kirjeldus

Igasugusele köhale
Leevendab nii kuiva kui produktiivset köha

Tänu taimeekstraktides ja COLDREX COMPLEXis sisalduvale erilisele polüsahhariidide segule suudab Coldrex köhasiirup vähendada köha, leevendada kurguärritust ja aidata kaasa liigse sekreedi eemaldamisele. Coldrex köhasiirup leevendab nii kuiva kui produktiivset köha ja samuti on see kasulikuks abivahendiks kaitsebarjääri tekitamisel limaskestale, et vähendada kontakti väliste ärritajate ja patogeenidega.

Valus kurk, köha ja muud ägedad neelu- ja hingamisteede haigused on väga levinud, olles põhjustatud patogeenidest või välistest ärritajatest, sealhulgas keskkonnasaastest ja äärmuslikest temperatuuridest. Coldrex köhasiirup sisaldab taimeekstrakte, mis kaitsevad limaskesta, leevendavad köha ja toimivad rögaeritust soodustavalt. Taimeekstraktid ja COLDREX COMPLEXis sisalduvad polüsahhariidid moodustavad kaitsva mukoadhesiivse geeli ja ühtlasi barjääri välismõjude ning ärritajatega kontakti vähendamiseks. Kuna polüsahhariidid seovad vett, aitavad need kaasa limaskestade niisutamisele ja röga vedeldamisele. Veelgi enam, rahustavad ekstraktid leevendavad nii kuiva kui produktiivset köha. 
See toode sisaldab mett, mis annab meeldiva maitse.

Kasutamine:
Lapsed vanuses 3 kuni 6 aastat: 1/4 mõõtkorgitäit (5 ml) 2 korda päevas. 
Lapsed vanuses 6 kuni 12 aastat: 1/4 mõõtkorgitäit (5 ml) kuni 4 korda päevas. 
Lapsed alates 12 aasta vanusest ja täiskasvanud: 1/2 mõõtkorgitäit (10 ml) 4 korda päevas.

Koostis:
COLDREX COMPLEX, fruktoosisiirup, MESI, õunamahla kontsentraat, teelehe ekstrakt, altee ekstrakt, apelsiniaroom, karaiakummi, magusa apelsini eeterlik õli, karamell.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Enne kasutamist hoolikalt loksutada. Pärast kasutamist pudel korralikult sulgeda. Soovitatav on enne selle toote kasutamist pidada nõu tervishoiutöötajaga.
Kõrvaltoimed
Tulemuse saavutamiseks vajalike annuste juures ei ole kõrvaltoimetest teatatud. Ainuke teadaolev vastunäidustus on allergia/ülitundlikkus koostises olevate ainete suhtes. Ärge kasutage mesilasallergia korral. 
Koostoimed toidulisandite ja ravimitega
Coldrex köhasiirupi koostises olevate ainete puhul, kasutatud kogustes, ei ole teada kõrvaltoimeid ei toidulisandite ega ravimitega. Siiski üldise soovitusena võiks seda toodet võtta kaks tundi enne või kaks tundi pärast ravimite või toidulisandite kasutamist. Pidage nõu oma arstiga juhul kui kasutate mingeid ravimeid.

Ärge kasutage mesilasallergia korral.


Säilitamine
Hoidke Coldrex köhasiirupit kuivas kohas, eemal otsesest kuumusest või valgusallikatest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoidke seda temperatuuril 8°C kuni 25° C. Pärast kasutamist sulgege pudel korralikult.
Ärge andke seda toodet alla 3-aastastele lastele. Kasutage pärast tervishoiutöötajaga nõu pidamist. Kasutatav 2 kuu jooksul pärast esmast avamist. Pärast ravikuuri Coldrex köhasiirupiga pidada 7 päeva vahet, enne kui seda vajadusel uuesti võtta. Mitte kasutada talumatuse korral toote suhtes. Mitte kasutada teadaoleva ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes: sisaldab islandi samblikku ja lehise arabinogalaktaani. Ärge võtke rohkem kui 30 päeva järjest, kui sümptomid püsivad, pidage nõu arstiga.


Siirup 175ml


Turustaja: Omega Pharma Baltics SIA,  Läti.

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet