Isla-ginger Tbl N30

8.77

41 laos

Tootja:
Engelhard Arzneimittel Gmbh
Bränd:
-

EAN:
4104480468544
Tootekood:
18839

Isla-ginger pastillid N30
Taimsed imemistabletid.

Isla-Ginger®-i koostisained katavad palsamina ärritunud kurgu limaskesta, andes kaitse edasiste kahjustuste eest ja soodustades kiiret paranemist. Isla-Ginger® sobib eriti hästi järgmiste kurguprobleemide puhul: köhaärritus ja hääle kähedus, suur koormus häälepaeltele (lauljad, kõnepidajad), kuiv õhk (kütteperioodist või konditsioneerist tingitud), suukuivus, ninakinnisus.
Isla-Ginger®-is sisalduvad islandi käokõrvast pärit limaained katavad palsamina kurgu ja neelu limaskesta. Tänu sellele on kurgu limaskest kaitstud kuiva ja saastunud õhu eest. Juba kahjustunud limaskest suudab kiiremini terveneda ja oma esialgse kaitsefunktsiooni taastada.
Isla-Ginger®-it võib kasutada ka tundlikke häälepaelu kaitsva profülaktilise vahendina.
Ka kehaline treeningu ajal langeb hingamisteede limaskestadele tavalisest suurem koormus. Tulemuseks võib olla kuivav ja tüütult kriipiv kurk. Sellistel juhtudel pakub Isla-Ginger® limaskestadele loomulikku kaitset. Imemistabletid sobivad seetõttu hästi treeningu ajal kasutamiseks, takistades suu ja limaskesta kuivuse teket.
Meekarva imemistablettides kasutatud ingveriõli annab tootele meeldiva teravuse.

Kasutamine: laske 1-2 imemistabletil aeglaselt suus sulada, võib kasutada vastavalt vajadusele mitu korda päevas. Täiskasvanutele ja üle 4-aastastele lastele.

Koostisosad: 1 imemistablett sisaldab 80 mg islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4-0,8:1), kummiaraabik, sahharoos, mesi, ingveriõli, sidrunheinaõli, lõhna- ja maitseaine, kerge vedel parafiin, puhastatud vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral imemistableti ükskõik millise koostisaine suhtes.
Kui arst on teile rääkinud, et te ei talu teatud suhkruid, siis palun pöörduge enne Isla-Ginger®-i võtmist oma arsti poole.

Säilitamine: Hoida kuivas kohas, temperatuuril kuni 25º C.

Pakend sisaldab 30 imemistabletti ja infolehte.

Tootja: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Herzbergstr. 3, 61138 Niederdorfelden, Saksamaa.