Multi-gyn Actigel 50ml

16.29

9 laos

Tootja:
Bioclin Bv
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
8714207410501
Tootekood:
19512

Multi-Gyn ActiGel – ebamugavustunde vältimiseks ja leevendamiseks tupes

– bakteriaalse vaginoosi (BV) vältimiseks ja raviks,
– ebameeldiva lõhna ja vooluse vähendamiseks,
– sügeluse ja ärrituse leevendamiseks,
– ebamugavustunde leevendamiseks tupes,
– tupe mikrofloora tasakaalustamiseks ja kudede seisundi parandamiseks,
– tupeseene ennetamiseks,
– ohutu ja naturaalne toode.
Multi-Gyn ActiGel´i toime
Multi-Gyn ActiGel´i toime põhineb patenteeritud 2QR-kompleksil. See looduslik aine on saadud ravimtaimedest ja koosneb bioaktiivsetest polüsahhariididest. Unikaalne bakterite kinnitumist takistav võime neutraliseerib kahjulikud bakterid. Selline looduslik blokeeriv toime on ohutu ja kõrvaltoimeteta, kuna ei põhine mürgistel ainetel ja tugevatoimelistel kemikaalidel.
Lisaks Multi-Gyn ActiGel´i võimele neutraliseerida kahjulikke baktereid, toetab preparaat kudede loomulikku taastumist ja parandab limaskesta seisundit. Toode tagab tupe optimaalse happesuse (pH taseme). Soodustab kasulike piimhappebakterite paljunemist ning loob seega optimaalse ja loomuliku mikrofloora, mis aitab vähendada ebamugavustunnet tupes.
Kasutamine
Multi-Gyn ActiGel´i võib kasutada alati kui tunnete ebamugavustunnet tupes (nt sügelus, ärritus) või soovite seda vältida.
Ebameeldiva vooluse ja/või lõhnaga bakteriaalse vaginoosi (BV) raviks manustage preparaati vaginaalselt 2 korda päevas vähemalt 5 päeva jooksul.
Ebameeldiva tupevooluse, lõhna ja nendega seotud vaevuste ning tupeseene vältimiseks kasutage geeli 1 kord 3 päeva jooksul, soovitatavalt enne magamaminekut. Sagedasemal kasutamisel efektiivsus tõuseb. 
Kaitsevahenditeta seksuaalvahekorrad mõjutavad tupe happesust (pH taset). Multi-Gyn ActiGel´i kasutamine 8 tunni jooksul pärast vahekorda taastab tupe optimaalse pH taseme, väldib kahjulike bakterite paljunemist ning ebameeldivat lõhna.
Ebamugavustunde korral tupes (nt sügelus, ärritus, punetus ja valulikkus) kasutage Multi-Gyn ActiGel´i küllaldases koguses vähemalt üks kord päevas või vastavalt vajadusele.
Kasutamisjuhend:
Välispidiseks kasutamiseks:
1. Eemaldage kork tuubilt. Tuubi esmakordsel kasutamisel torgake korgi ülemise osaga tuubiava kaitsekiht läbi.
2. Võtke tuub ühte kätte ja hoidke teisi käe nimetissõrme tuubi ava juures . Pigistage ettevaatlikult tuubi kuni nimetissõrmel on küllaldane hulk geeli.
3. Geeli hulk nimetissõrmel peab olema vähemalt nimetissõrme otsa suurune (2ml).
4. Kandke geel välissuguelunditele.
Vaginaalseks manustamiseks:
1. Eemaldage kork tuubilt. Tuubi esmakordsel kasutamisel torgake korgi ülemise osaga tuubiava kaitsekiht läbi.
2. Keerake tuubile spetsiaalne aplikaator, mille leiate karbist.
3. Eemaldage aplikaatorilt kork.
4. Pigistage ettevaatlikult, kuni aplikaatori otsikule ilmub geel. Geeli ilmumine on märk sellest, et aplikaator on geeliga täidetud ja kasutamiseks valmis. Proovige kui palju geeli väljub tuubist kerge pigistamise korral. Te vajate vähemalt sõrmeotsa suurust geeliriba (2 ml).
5. Viige aplikaator (mis on keeratud tuubi külge) tuppe nii nagu on näidatud infolehe joonisel. Tupe pikkus on 7 kuni 8 cm ja vastab naise nimetissõrme pikkusele. Aplikaator on sama pikk ja ei kahjusta emakakaela.
6. Pigistage ettevaatlikult tuubi. Te vajate vähemalt sõrmeotsa suurust geeliriba. Suurema koguse manustamine on ohutu.
7. Pärast kasutamist võite aplikaatori jätta tuubi külge. Peske see sooja veega puhtaks.
8. Sulgege aplikaator korgiga.
Tähelepanu! Pärast geeli kasutamist võite tunda kipitust. See on normaalne ja kaob kiiresti. Multi-Gyn ActiGel on ohutu, selle kasutamisel ei ole piiranguid. Preparaati võib kasutada koos ravimitega. Vaevuste püsimisel või kordumisel pöörduge kindlasti arsti poole. Multi-Gyn ActiGel´i ei tohiks kasutada ühe ravikuuri jooksul üle 30 päeva, nii saab tupe mikrofloora taastuda välise abita.
Multi-Gyn ActiGel sisaldab ainult naturaalseid aineid. 
Multi-Gyn ActiGel on naturaalne toode, mis põhineb bioaktiivsel 2QR-kompleksil. Multi-Gyn ActiGel ei sisalda parfüüme, loomse päritoluga koostisaineid, tugevatoimelisi keemilisi aineid, säilitusaineid ning hormoone. Preparaat on ohutu ja ei avalda mõju kondoomile.
Koostisained: Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, ksantaankummi, glütseriin, kaprülüülglükool. pH 4,1.
* 2QR – patenteeritud bioaktiivsed polüsahhariidid.
Harva võib esineda ülitundlikkust (allergiat) Multi-Gyn ActiGel´i koostisainete suhtes. Kahtluse korral kandke väike kogus Multi-Gyn ActiGel´i randme siseküljele. Sügeleva punetava laigu tekkimise korral soovitame preparaati mitte kasutada.
Kõrvaltoimed
Kuna Multi-Gyn ActiGel on tupe optimaalse happesusega, aga sperma on aluseline, võib Multi-Gyn ActiGel´i kasutamine vähendada spermatosoidide aktiivsust. Kui on soov rasestuda, ei peaks Multi-Gyn ActiGel´i kasutama mõne tunni jooksul pärast seksuaalvahekorda. Teisi kõrvaltoimeid ei ole teada.
Koostoimed ravimitega.
Multi-Gyn ActiGel´il ei ole täheldatud koostoimeid ravimitega.
Rasedus ja imetamine
Multi-Gyn ActiGel´i võib ohutult kasutada raseduse ja imetamise ajal.
Säilitamine:
Säilitada temperatuuril 10 kuni 25oC. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Pakend: 50 ml tuubis. Pakend sisaldab aplikaatorit.
Meditsiiniseade IIA