Systane Gel Drops Libestav Silmageel 10ml

15.29

3 laos

Tootja:
Alcon
Bränd:
-

EAN:
8427324882501
Tootekood:
21271

Libestav silmageel

Systane Gel Drops libestav silmageel sobib manustamiseks nii päeval kui öösel ning pakub leevendust kuivast silmast tingitud mõõdukate kuni raskete sümptomite puhul. See ravimvorm on spetsiaalselt loodud silma pinna taastamiseks ja libestamiseks, mis kaitseb silmi edasiste kahjustuste eest.
Systane Gel Drops libestav silmageel on steriilne lahus, mille koostisesse kuuluvad polüetüleenglükool 400, propüleenglükool, hüdroksüpropüül-guar, sorbitool, aminometüülpropanool, boorhape, kaaliumkloriid, naatriumkloriid, dinaatriumedetaat ja säilitusaine POLYQUAD (polükvaternium-1) 0,001%.
Kasutusala (Näidustused):
Systane Gel Drops libestav silmageel on mõeldud kuivsilmsuse raviks. See pakub ajutist leevendust silma liigsest kuivusest tingitud sümptomitele nagu ebamugavustunne, põletustunne ja ärritus.
Vastunäidustused (Milla mitte kasutada):
Inimesed, kes on allergilised ükskõik millise Systane Gel Drops libestava silmageeli koostise suhtes, ei tohi seda preparaati kasutada.
Juhised:
Systane Gel Drops libestavat silmageeli võib kasutada vastavalt vajadusele kogu päeva jooksul ja ka öösel. Seda võib kasutada kontaktläätsede kasutamisega seotud kuiva silma raviks, manustades tilkasid enne kontaktläätsede paigaldamist ja pärast kontaktläätsede ära võtmist.
Enne kasutamist loksutada hoolikalt. Tilgutage tilgad silma ja pilgutage.
Hoiatused:
On hädavajalik, et järgiksite oma silmaarstilt saadud juhiseid ja kõiki preparaadi pakenditel olevaid juhiseid preparaadi õigeks kasutamiseks. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmas, liigne pisaravool, nägemisteravuse muutused või silma punetus, pidage nõu oma silmaarstiga, sest see probleem võib süveneda.
Ettevaatusabinõud:
– Ärge puudutage tilguti otsikuga mingeid pindu, sest lahus võib saastuda.
– Sulgege pudel korgiga kohe pärast lahuse kasutamist.
– Hoida toatemperatuuril.
– Hoidke pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil te lahust ei kasuta.
– Ärge kasutage lahust pärast kõlblikkusaja lõppu, mis on märgitud tootel.
– Visake kogu järele jäänud lahus ära kolm kuud pärast esmast avamist.
– Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Pakend: 
Systane Gel Drops libestav silmageel on steriliseeritud aur- ja filtratsioonsterilisatsiooni kombineeritud meetodil. Silmageel on saadaval plastpudel suurusega 10ml
Tootja: Alcon Laboratories, Inc., USA