Navitae Plus Silmatilgad 15ml

8.22

47 laos

Tootja:
Italdevice Srl
Bränd:
-

EAN:
3700822600583
Tootekood:
19418

Naatriumhüaluronaati, A- ja E-vitamiini sisaldav antioksüdantsete ja niisutavate omadustega silmalahus.

Navitae silmatilgad sisaldavad niisutavate omadustega koostisaineid: polüsahhariidse päritoluga hüaluroonhapet ja karboksümetüül-beetaglükaani ning lipiidkihti kaitsvat ainet, mis koosneb pegüleeritud A- ja E-vitamiinidest.

Paikselt silmas kasutatav A-vitamiin muudab mugavamaks kontaktläätsede kandmise, vähendades mehaanilisi kahjustusi, mida läätsed võivad tekitada sarv- ja sidekesta epiteelrakkudel. A-vitamiin stabiliseerib pisarakile lipiidkihti, suurendades tema võimet säilitada loomulikku niiskustaset, mistõttu väheneb silma kuivus. Sama toime on ka preparaadi koostises olevatel polüsahhariididel.

E-vitamiin on antioksüdant, mis vähendab vabade radikaalide kontsentratsiooni pisaravedelikus ja seetõttu suureneb sarv- ning sidekesta endoteelirakkude kaitse, väheneb risk põletiku tekkeks ja kiireneb paranemisprotsess.

Navitae silmatilku kasutatakse kuiva silma ja ebamugavustunde leevendamiseks, mis on tingitud:

– silmaärritusest, mille põhjusteks on sellised patoloogiad nagu keratiit, kõrvalnähud pärast sarvkesta operatsiooni, sarvkesta haavand, sarvkesta põletik;
– oksüdatiivsest stressist, mis on põhjustatud eredast valgusest ja/või vabade radikaalide arvu suurenemisest silmapinnal;
– kontaktläätsede kandmisest.

 Kasutamine: 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma 3 kuni 6 korda päevas või vastavalt arsti ettekirjutusele.

 Pakend: 15 ml tilgutiga plastikpudelis.

 Tootja: Italdevice srl, Itaalia.