Bepanthen Eye Silmatilgad 0,5ml N20

13.16

10 laos

Tootja:
Penta Arzneimittel Gmbh
Bränd:
-

EAN:
4029668060627
Tootekood:
18554

Silmatilgad, mis sisaldavad 0,15% naatriumhüaluronaati ja 2% dekspantenooli.

Omadused.
Bepanthen silmatilgad loovad steriilse, säilitusainevaba, viskoelastse, selge kaitsva kihi silma sarvkestale.
Silmatilgad sisaldavad looduslikke bioloogilisi koostisaineid nagu hüaluroonhappe naatriumsoola, mis tänu oma erilistele füüsikalistele omadustele loob ühtlase, stabiilse ja eriti pikaajalise kaitsva kihi silma sarvkestale, mõjutamata seejuures nägemist. Lisaks sisaldavaad Bepanthen siilmatilgad provitamiin B5 (dekspantenool), mis tänu oma heale vettsiduvale võimele värskendab silmi ja hoolitseb nende eest. Dekspantenool suurendab märgatavalt vedeliku hulka silma pinnal, säilitades samas naatriumhüaluronaadi omadused.
Naatriumhüaluronaadi (stabiliseerib pisarakihti) ja dekspantenooli (hoolitseb, leevendab) kombinatsioon kaitseb ja niisiutab silmapinda ja muudab selle libedamaks. Sellega tagavad silmatilgad pikaajalise leevenduse kaebustele, mis on seotud:
– mehaanilise rõhuga, nt kasutades tugevaid või pehmeid kontaktläätsesid või silma diagnostiliste uuringute korral;
– keskkonna mõjutustega, nt kliimaseadmed, tuul, jahe, kuiv või reostunud õhk;
– ärritusega silmadele, nt arvutiga töötamine või pikaajaline sõidukijuhtimine.
Kuna Bepanthen silmatilgad ei sisalda säilitusaineid, on nad väga hästi talutavad ka pikaajalisel kasutamisel. Bepanthen silmatilkasid sobib kasutada ka kontaktläätsede puhul.
Annustamine:
Rebige ribast üks üheannuseline pipett. Veenduge, et pipett ei ole kahjustunud. Avamiseks keerake selle otsa (ärge tõmmake seda).
Kallutage pead veidi tahapoole, tõmmake alumine silmalaug kergelt silmast eemale ja tilgutage üks tilk silma alumise limaskesta kotile.
Vajadusel tilgutage mõlemasse silma üks või kaks tilka mitu korda päevas. Sulgege aeglaselt silmad, et vedelik saaks ühtlaselt silmapinnal laiali valguda.
Koostis: Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi.
Pakend: Üheannuselised pipetid, 20 x 0,5 ml.
Ettevaatusabinõud ja hoiatused:
– Ärge puudutage silma üheannuselise pipetiga.
– Ärge kasutage toodet, kui olete ülitundlik mõne koostisosa suhtes. Toode on ainult ühekordseks kasutamiseks. Bepanthen silmatilgad ei sisalda säilitusaineid, seetõttu tuleb kasutamata lahus hävitada.
– Kui te kasutate lisaks muid silmatilkasid/silmasalve, tuleb manustamisel hoida vahet 15 minutit. Bepanthen silmatilkasid tuleks alati kasutada viimasena.
– Ärge kasutage põletikuliste või kahjustunud silmade korral.
– Pärast manustamist võib esineda lühiajalist nägemise halvenemist, seetõttu ärge juhtige sõidukit ega kasutage täpsust nõudvaid masinaid ning oodake kuni normaalne nägemine taastub.
– Ärge kasutage toodet pärast kõlblikkusaja lõppu.
Säilitamine:
Hoida temperatuuril 2-25oC. Mitte külmutada.