Artelac Splash Silmatilgad 10ml

12.20

4 laos

Tootja:
Dr.gerhard Mann Chem-ph Fabrik Gmbh
Bränd:
-

EAN:
4030571007340
Tootekood:
21892

Silmalubrikant 10ml

Kiire ja loomulik niisutamine ümbritseva keskkonna mõjust põhjustatud kuivadele silmadele.
Pehmete ja kõvade kontaktläätsede niisutamine ning taasniisutamine.
Säilitusainevaba.
Loomulik niisutaja 0,24% hüaluroonhappega (naatriumhüaluronaadina).
Artelac Splashi kasutusotstarve
Silmalubrikant sobib kõige paremini väliste keskkonnategurite põhjustatud kuivade silmade värskendamiseks ja niisutamiseks. Selliseid tegureid mõjutavad sageli eluviis ja ümbruskond, sealhulgas liigne arvuti kasutamine, kliimaseadmega siseruumid, silmapilgutamise puudumine, sigaretisuits ja tuuline väliskeskkond. Lisaks võivad silmade kuivuse tekkimisel mängida olulist osa teatud ravimid (nagu kontratseptiivsed pillid, antihistamiinikumid, beetablokaatorid, spasmolüütikumid ja diureetikumid, mõned haigused või säilitusained mõnedes silmatilkades).
Artelac Splash niisutab silma, leevendades kuivade silmade sümptomeid: kuivustunnet, ärritust või silmade väsimust, võõrkehatunnet või ülemäärast pisaravoolu.
Arvestades selle toote omadusi, võib sellest abi olla ka krooniliselt kuivade silmade korral.
Kui sageli peab Artelac Splashi kasutama?
Vajaduse korral tilgutage üks tilk Artelac Splashi silma. Et Artelac Splash ei sisalda säilitusaineid, võite seda kasutada iga päev ja nii sageli kui soovite.
Väga harvadel juhtudel  võib see toode põhjustada ülitundlikkusreaktsioone, näiteks paikseid allergilisi reaktsioone. Sellisel juhul tuleb kasutamine katkestada.
Ohutusteave sarvkesta raske kahjustusega patsientidele: väga  harvadel juhtudel teatati pärast ravi fosfaate sisaldavate silmapreparaatidega kaltsiumfosfaadi sadenemisest sarvkestale.
Talutavuse suurendamiseks ei sisalda Artelac Splash säilitusainet. Pumbamehhanism võimaldab teil Artelac Splashi kasutada 24 nädala (6 kuu) jooksul pärast avamist. Ärge kasutage Artelac Splashi pärast kõlblikkusaja lõppu.
Mitte kasutada kui pudel on kahjustatud.
Pange tähele, et esimesel kasutuskorral või pärast seda, kui pudelit ei ole kasutatud, tuleb lahust esialgu pumbata.
Lahuse pumpamisel tuleb pudelit hoida tilguti otsaga allapoole.
Artelac Splashi patenditud pumbamehhanism võimaldab lahusel olla säilitusainevaba, kuid pudel võib erineda silmatilkade pudelitest, mida olete varem näinud.
Pakendis oleva infolehe illustratsioonid näitavad Artelac Splashi lihtsat ja kerget kasutamist.
Tootja: Dr.Gerhard Mann Chem.-pharm.Fabrik, Saksamaa