Quixx Daily Aerosool 100ml

10.34

8 laos

Tootja:
Berlin-chemie
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4013054027035
Tootekood:
22241

QUIXX® daily on Atlandi ookeanist pärinev looduslik steriilne merevesi nina puhastamiseks ja niisutamiseks. QUIXX® daily aitab
leevendada sinusiidi, nohu, heinapalaviku, allergiatega seotud ninakinnisust. Seda kasutatakse ka operatsioonijärgseks ninahoolduseks. QUIXX® daily soolasisaldus on kohandatud organismi loomulikule soolasisaldusele (0,9%) ja seetõttu toimib see ninale õrnalt ega kuivata nina limaskesta.

Tänu sellele aitab Quixx® taastada ninafunktsioone, mille tulemusena väheneb tüsistuste (sinusiit, otiit) risk ja paraneb nina kaudu hingamine. 

Sisaldab ainult looduslikke koostisosi. Ei sisalda säilitusaineid. Ei tekita sõltuvust. Võib kasutada pikaajaliselt kuni kuivade voi ärritunud ninakäikude probleem püsib. Võib kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Kasutamine: Täiskasvanud ning lapsed vanuses 2 aastat ja üle selle. QUIXX® Acute’i võib kasutada ka raseduse ja imetamise ajal.

Kasutage QUIXX® acute’i alati täpselt pakendis oleva kasutusjuhendi kohaselt. Manustage Quixx® acute’i kuni 5 korda päevas, kuni kuivade või ärritunud ninakäikude probleem püsib.

Koostisosad:
Naturaalne merevesi, mis on lahjendatud füsioloogilisele tasemele (0,9%) puhastatud veega.

Sisaldab Atlandi ookeanist (Rootsist, Gullmarn’I fjordi merekaitsealalt) pärinevat looduslikku merevett väärtuslike mineraalide ja mikroelementidega.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Ärge kasutage, kui teil on ülitundlikkus toote ükskõik millise koostisosa suhtes.

Säilitamine: Säilitada temperatuuril 15 °C kuni 30 °C. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
QUIXX® daily isotooniline (0.9%) ninasprei on saadaval 100 ml aerosoolina.

Päritoluriik: Rootsi