Quixx Acute Aerosool 100ml

10.51

15 laos

Tootja:
Berlin-chemie
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4013054027042
Tootekood:
22242

QUIXX® acute on Atlandi ookeanist pärinev looduslik steriilne merevesi ninahoolduseks ja looduslikuks ninakinnisuse leevendamiseks. Quixx vähendab tõhusalt nina ja urgete kinnisust külmetuse, gripi, heinapalaviku või allergia korral, puhastab aktiivselt ninakäike ning niisutab nina limaskesta. 

Tänu sellele aitab Quixx® taastada ninafunktsioone, mille tulemusena väheneb tüsistuste (sinusiit, otiit) risk ja paraneb nina kaudu hingamine. 

Sisaldab ainult looduslikke koostisosi. Ei sisalda säilitusaineid. Ei tekita sõltuvust. Võib kasutada pikaajaliselt (kuni ninakinnisuse või ninakäikude kuivuse probleem püsib). Võib kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Kasutamine: Täiskasvanud ning lapsed vanuses 3 aastat ja üle selle.
QUIXX® Acute’i võib kasutada ka raseduse ja imetamise ajal.
Kasutage QUIXX® acute’i alati täpselt pakendis oleva kasutusjuhendi kohaselt. Manustage Quixx® acute’i kuni 5 korda päevas, kuni ninakinnisuse või ninakäikude kuivuse probleem püsib.

Koostisosad: Naturaalne merevesi (lahjendatud kuni 2,6%-ni puhastatud veega). Soolasisaldus võrdub umbes 26 g NaCl-ga liitri kohta (2.6% hüpertooniline lahus).

Sisaldab Atlandi ookeanist (Rootsist, Gullmarn’I fjordi merekaitsealalt) pärinevat looduslikku merevett väärtuslike mineraalide ja mikroelementidega.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Ärge kasutage, kui teil on ülitundlikkus toote ükskõik millise koostisosa suhtes.

Säilitamine: Säilitada temperatuuril 15 °C kuni 30 °C. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Quixx® Acute hüpertooniline (2.6%) ninasprei on saadaval 100 ml aerosoolina.

Päritoluriik: Rootsi