Remo-wax Spray Kõrvasprei 10ml

12.40

16 laos

Tootja:
Orion Corporation
Bränd:
-

EAN:
6432100050786
Tootekood:
22919

Universaalne toime – kasutatakse kõrvavaigu korkide eemaldamiseks ja välise kuulmekäigu regulaarseks hügieeniliseks hoolduseks.Eemaldab ja loputab valutut välja liigse kõrvavaigu. Toode on antibakteriaalse toimega!
Unikaalne koostis – lisaks liigse ja kogunenud kõrvavaigu eemaldamisele niisutab ning kaitseb välise kuulmekäigu nahka infektsioonide ja kahjulike mõjude eest. Puudub süsteemne toime, ei põhjusta resistentsust.
Sobib kasutamiseks rasedatel naistel, lastel ja patsientidel, kellel on allergiad.

Kasutamine: 

Vaigukorgi lahustamine kõrvasprei abil:

-Soojendage Remo-Wax spray pudeli sisu käetemperatuurini (ligikaudu 37°C), hoides pudelit mõned minutid peopesas.
-Kui kasutate spreid esmakordselt, pihustage 3 kuni 5 korda õhku või nt salvrätile, kuni pihustist väljub peen juga. Veenduge, et suunate pihustades joa endast kaugemale. Kui toodet ei ole mõnda aega kasutatud, kontrollige, kas seadmest väljub peenike juga, vajutades 1-2 korda pihustile.
-Tõmmake kõrvalesta ülemist osa ettevaatlikult üles- ja tahapoole. Pihustage Remo-Vax spray’d 2 kuni 3 korda kõrva. Tõmmake kõrvanibu mõned korrad õrnalt üles-alla pöörlevate liigutustega. Kõrva võib asetada väikse vatitupsu, mida on niisutatud Remo-Wax spray’ga.
-Laske Remo-Wax spray’l mõjuda 20…60 minutit. Vajadusel võite lahust kõrvas hoida üleöö.
-Pärast kasutamist eemaldage pihustiotsik, peske see puhtaks õrnas seebivees, loputage hoolikalt, kuivatage ja pange tagasi oma kohale. Ärge mitte kunagi kasutage spreipudelit ilma sellele paigaldatud otsikuta!

Kui vaigukork ei lahustunud ühe kasutuskorraga, võite vajadusel korrata kõrvasprei manustamist ja kõrvade loputamist kolmel järjestikusel päeval. Pärast Remo-Wax spray kõrvasprei kasutamist võib kuulmekäiku loputada. Selleks võite külastada arsti või pereõde või kasutada kõrva loputamiseks kõrvapumpa. Lastel peaks kõrvade loputamist tegema eelistatavalt arst või pereõde.

AINULAADNE KOOSTIS:
Sissetungivad ained (allantoiin, fenüületanool, butüülhüdroksütolueen, vedel lanoliin) – tungivad sügavale vaigukorki ja lahustavad selle.
Pindaktiivsed ained (polüoksüetüleen-oleiinhappe ester) – vähendavad kõrvavaigu kleepumist kuulmekäigu seintele.
Niiskust säilitavad ained (polümeriseeritud sorbitaan, küllastunud fruktoosisiirup) – stimuleerivad vaigukorgi lahustumist ja väljaloputamist.
Pehmendavad ained (allantoiin, naaritsaõli) – pehmendavad sarvkihti, stimuleerivad surnud naharakkude eemaldumist, ahendavad poore ja pärsivad bakterite kasvu.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Remo-Wax spray kõrvasprei on mõeldud isiklikuks kasutamiseks.
Ärge kasutage Remo-Wax spray’d, kui
-kõrv on põletikuline või valulik
-kõrvast tuleb eritist
-kõrva kuulmekile on vigastatud, mulgustunud või see on läbi torgatud (nt kuulmekile šunteerimine)
-te olete allergiline (ülitundlik) Remo-Wax spray mis tahes koostisosade suhtes.

Patsientide erirühmad
Kui teil on koordinatsiooni- või liikumishäired või teie käed värisevad, paluge kedagi endale abiks, kes saab teile kuulmekäiku Remo-Wax spray kõrvaspreid manustada ning teie kõrvu loputada vastavalt allpool olevatele juhistele.

Lapsed
Remo-Wax spray’d võib lastel kasutada vaid arstiga kokkuleppel. Järgige hoolikalt teile antud juhiseid. Kõrvade loputamiseks lastel külastage eelistatavalt arsti või pereõde.

Kuuldeaparaadi kasutajad
Kui te kasutate kuuldeaparaati, asetage see oma kohale tagasi alles siis, kui kõrv on loputatud ja vesi on kõrvast välja voolanud.

Võimalikud kõrvaltoimed
Mõnedel harvadel juhtudel on seoses Remo-Wax spray kasutamisega esinenud paikseid allergilisi reaktsioone. Esineda võib ebamugavustunnet kuulmekäigus, nahaärritust ja mööduvat pearinglust. Kui te kahtlustate, et Remo-Wax spray on põhjustanud teil kõrvaltoime, võtke ühendust arsti või apteekriga.

Pärast kasutamist eemaldage pihustiotsik, peske see puhtaks õrnas seebivees, loputage hoolikalt, kuivatage ja pange tagasi oma kohale. Ärge mitte kunagi kasutage spreipudelit ilma sellele paigaldatud otsikuta!

Säilitamine: 
Hoida temperatuuril kuni 25°C.
Hoida Remo-Wax spray kõrvaspreid laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Mitte kasutada pärast pakendile trükitud kuupäeva.

Pakendi suurus: 
Remo-Wax spray 10 ml

Tootja: Orion Corporation, Orionintie 1, FI-02200 Espoo, Soome