Otosan Kõrvaküünlad 2tk

7.11

3 laos

Tootja:
Otosan S.r.l.
Bränd:
-

EAN:
8016887001070
Tootekood:
23070

Otosan kõrvaküünal kaitseb kõrva ja aitab eemaldada üleliigse kõrvavaigu, mis tekitab mitmeid ebamugavusi nagu kõrvakuminat, vilinat kõrvas, müra, ebaühtlast survet kõrvades ning lukus kõrva tunnet. Otosan kõrvaküünlast tulev tasane kuumus tungib õrnalt kõrvakanalisse, pehmendades kõrvavaiku ja tekitades “korstna efekti”.

Kõrvaküünal kaitseb kõrva ja aitab eemaldada üleliigse kõrvavaigu, mis tekitab mitmeid ebamugavusi nagu kõrvakuminat, vilinat kõrvas, müra, ebaühtlast survet kõrvades, ning lukus kõrva tunnet.

Otosan kõrvaküünlad tulenevad iidse populaarse traditsiooni taaselustamisest. See on lihtne ja efektiivne viis kõrvade puhtana hoidmiseks kodus. Rikastatud taruvaiguga on sellel nüüd uudne patenteeritud Comfy®aplikaator, mis muudab ravi turvalisemaks, mugavamaks ja efektiivsemaks.

Taruvaik Otosan kõrvaküünaldes

Taruvaik on looduslik aine, mis on rikas mineraalide, vitamiinide ja eeterlike õlide poolest. Seda toodavad ja kasutavad mesilased bakterite ja mikroobide leviku peatamiseks tarus. Tänapäevased uuringud on tõestanud, et taruvaik on efektiivne lahendus mitmete kõrvaprobleemide korral. Soe õhk, mida tekitab süüdatud kõrvaküünal, täidab kõrvakanali pehmendades kõrvavaiku ning tänu taruvaigu aurule annab kõrvale tõhusa kaitse.

MUGAVAM
Comfy® on pehme patenteeritud seade, mis muudab Otosan koonuse kasutamise õrnemaks ja meeldivamaks.

TURVALISEM
Comfy® hõlbustab õiget positsioneerimist ja tagab, et koonus ei läheks liiga sügavale aurikulaarsesse kanalisse.

EFEKTIIVSEM
Comfy® parandab kõrva ja kõrvaküünla vahelist tihedust, muutes ravi efektiivsemaks.

  • Koostisosad: puuvill, parafiinvaha, mesilasvaha, taruvaik, taimne steariin. 
  • Kliiniliselt testitud
  • Vastab CE standarditele
  • Ei ole loomadel testitud 
  • Hügieeniliselt suletud pakendis 
  • Taaskasutatav papist pakend
  • Uus Comfy aplikaator

Otosan kõrvaküünlad on maailmas enimmüüdud.