Phyteneo Otic Solution Kõrvatilgad/sprei 10ml

8.63

Laost otsas

Tootja:
Neofyt Spol S.r.o.
Bränd:
-

EAN:
8594071270612
Tootekood:
23672

Otic Solution kõrvatilgad/sprei 10 ml, lahus
Meditsiiniseade

Kõrvatilku/pihustit kasutatakse vaha, vee ja lisandite eemaldamiseks välisest kuulmekanalist, probleemide (valu, punetus, sügelus) leevendamiseks ja haiguste ennetamiseks välises kuulmekanalis.

Toodet saab kasutada pipeti või mehaanilise pihustiga.

– kompleksne hooldus (regulaarne kõrvahügieen, vee eemaldamine kõrvast, välise kuulmiskanali probleemide leevendamine)
– leevendab valulikke sümptomeid põletiku ajal
– sobib inimestele, kes naudivad veesporti
– takistab kõrvavaigust korkide moodustumist
– manustamise valik: pipeti või mehaanilise pihustiga
– õrn ja lihtne pipeti kasutamine muudab lastele manustamise lihtsaks, see on tõestatud meetod, mida on lihtne rakendada igas asendis, sobides ka lamavate imikute jaoks.
– sisaldab taimseid koostisosi (tümool, saialill, üheksavägine, naistepuna)

KOOSTIS:
TOIMEAINED 1g SISALDAB: Koliinsalitsülaat 80 % 174 mg Naistepuna ekstrakt 3.53 mg Saialille ekstrakt 5.25 mg Üheksavägise ekstrakt 3.53 mg Tümool 1 mg
ABIAINED lavendliõli, glütseriin, butüleenglükool

Glütseriini ja butüleenglükooli segu pehmendab ja lahustab kõrvavaiku olles samal ajal ka veega segunev. Kuna preparaat on võimeline siduma niiskust, eemaldab see igasuguse turse. Meditsiiniline aine koliinsalitsülaat takistab bakteriaalse põletiku teket ja leevendab põletiku valulikke sümptomeid. Toimeainel tümool on antibakteriaalne toime, mis aitab, kui vesi jääb kuulmekanalisse, kuna see võib luua infektsioonide jaoks sobiva keskkonna.
Teine toimeaine on ürtide segu (saialille õis, üheksavägise õis ja naistepuna lehed), etanoolne ekstrakt, mis aitab taastada ja stimuleerida naha enesepuhastamisvõimet.

ANNUSTAMINE JA KASUTUSVIIS
Toodet saab kasutada pipeti või mehaanilise pihustiga, sõltuvalt kasutaja isiklikust eelistusest. Pipeti abil kandke välisesse kuulmekanali avasse 2-3 tilka. Kui eelistate mehaanilist pihustit, eemaldage aplikaator kaitsepakendist ja kruvige see pipetikorgi asemel kindlalt klaaspudeli peale. Vedeliku pihustisse kogumiseks vajutage seda mitu korda. Sisestage aplikaatori ots välise kuulmekanali avasse ja vajutage 2-3 korda.

Tavaliselt kandke kumbagi kõrva 2-4 korda päevas.

Enne kasutamist soojendage lahust kehatemperatuurile, hoides näiteks käte vahel. Jätkake kõrva puhastamist mitte varem kui 10 minutit pärast preparaadi kasutamist. Järjestikune kasutamine peaks olema piiratud 5 päevaga.

Pärast toote kasutamist lahustub ja voolab kõrvavaik vabalt välja (jäägid on nähtavad näiteks väliskõrvas) või pehmeneb ja seejärel kergesti eemaldatav mehaaniliselt. Mehaanilisel eemaldamisel soovitame kasutada puuvillatikke ettevaatlikult, kuna vahakork võib olla raskesti ligipääsetav ja on oht lükata seda sügavamale kõrvakanalisse.

Ühtegi kõrvaltoimet ei ole veel ühegi toote koostisosa suhtes avastatud, kuid rasedad või rinnaga toitvad naised ja alla 3-aastased lapsed peaksid toodet kasutama alles pärast spetsialistiga konsulteerimist.

KÕLBLIKKUSAEG JA SÄILITAMINE
Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Säilitage algses pakendis. Sulgege pärast kasutamist tihedalt ja hoidke püstises asendis.

Säilivus: 24 kuud