-58%

Nõgel Kaltsium+k2-vitamiin Kaps N90

Original price was: 23.76€.Current price is: 9.98€.

2 laos

Tootja:
Nogel Oü
Bränd:
Kategooria:

EAN:
4742023680215
Tootekood:
24005

Kaltsium + K2-vitamiin
Esmakordselt kaltsiumtsitraatmalaat & kliiniliselt testitud patenteeritud K2-vitamiin vitaMK7®
Kontrollitud kaltsiumi ja K2-vitamiini sisaldus.

Kaltsium on organismi kõige tavalisem rakusisene katioon ehk positiivse elektrilaenguga molekul, mis on äärmiselt tähtis luustiku osa. Täiskasvanud naise organismis on kaltsiumi umbes 1000 g ja mehel 1200 g, millest 99% on luudes ja hammastes.
Kaltsiumi on vaja struktuursete funktsioonide täitmiseks, kuuludes organismi luukoe, hammaste ja teiste kudede koosseisu; kudede ainevahetuses kindlustades veresoonte seinte normaalse läbilaskvuse, lihaste normaalse töö tagamiseks, vere hüübimisprotsessides, vererõhu ja vere kolesterooli taseme reguleerimiseks, neerude normaalseks funktsioneerimiseks ja närviimpulsside edasikandmiseks. Kõige levinum puuduliku kaltsiumi saamisega seotud probleem on luude pehmenemine ja luukoe hõrenemine, milles mängib olulist rolli ka D-vitamiin ja K2-vitamiin.

Kasutame tootes esmakordselt Eestis kaltsiumtsitraatmalaati (CCM), mis on kõrgeima kvaliteediga kaltsiumisool ning sobib igas vanuses inimestele.
CCM sobib kasutamiseks nii tühja kõhuga kui ka koos toiduga. CCM sobib ka maohappe vähesuse korral ning erinevalt teistest kaltsiumisooladest on CCM kõrge biosaadavuse tõttu paremini omastatav.

Kaltsium ja neerukivid
Suur osa neerukividest moodustub kaltsiumist ja oksalaadist. Kaltsiumtsitraatmalaati tuntakse ka kui kaltsiumisoola, mis võib pakkuda kaitset neerukivide moodustumise eest. Kaltsiumi toidulisandid ei lisa neerukivide tekke riski, küll aga kõrge soola ja oksalaadi sisaldusega toit. Kaltsium seob oksalaati ning seeläbi vähendab ka kivide moodustumise tekke riski.

K2-vitamiin vitaMK7®
Kaltsiumi sidumist organismis soodustab K2-vitamiin, mis aitab hoida luid normaalsetena. Kasutame tootes kliiniliselt testitud patenteeritud K2-vitamiini, mis on valmistatud biofermenteerimise kaudu ilma keemiliste ühenditeta. K-vitamiini tunnetakse eelkõige kui vere hüübimiseks vajalikku vitamiini, aga nüüd teame, et K-vitamiinil on tähtis roll ka luude tervises. Tootes kasutatud kliiniliselt testitud K2-vitamiin suurendab luude mineraalset tihedust ning toetab ka südame ja veresoonkonna tööd

Koostisosad: Kaltsium (kaltsiumtsitraatmalaat), tatrajahu (Eesti), K2-vitamiin (menakinoon-7, vitaMK7®), taimne rasv (hüdrogeenitud rüpsiõli, 1%), taimse kapsli koor: paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos)

Kasvatatud ilma sünteetiliste taimekaitsevahendite ja väetisteta

Päevane annus 2 kapslit sisaldab 200 mg* kaltsiumit ja 50 μg** K2-vitamiini
*25% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule
**67% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule

Annustamine:
2 kapslit päevas koos toiduga või ilma. Kaltsium imendub kõige paremini kui ühekordse manustamise doos jääb alla 500 mg. Vajadusel suurenda kapslite päevast kogust.

Säilitamine: kuivas, toatemperatuuril
Välja arendatud Eestis
Nôgeli toidulisandid on välja arendatud Eestis. Ostes Nôgeli toidulisandeid toetad Eesti arendustegevust.