Nõgel Folaat Tbl 400mcg N50

16.39

13 laos

Tootja:
Nogel Oü
Bränd:
Kategooria:

EAN:
4742023680499
Tootekood:
24004

Folaat, Quatrefolic®, 50 tabletti

– tuntud patenteeritud bioaktiivne folaat Quatrefolic®
– bioaktiivne folaat on juba sellises lõplikus vormis, mida organism suudab hästi omastada
– pisikesed poolituskriipsuga tabletid
– 1 purk = 50 tabletti
– 1 purk = 5 senti Lastefondile 🙂
– sobib ka veganitele

Osadel inimestel (ei ole üldse haruldane) on toidust saadava folaadi ja sünteetilise foolhappe muutumine bioaktiivseks vormiks puudulik MTHFR ensüümi võimekuse tõttu, mille määravad meie geenid. Bioaktiivset folaati ei ole enam vaja muuta ning selle imendumine ei sõltu seega MTHFR ensüümi aktiivsusest.
Folaat ehk B9-vitamiin on rasedust planeerivatele ja lapseootel naistele väga tähtis vitamiin. Täiendav folaadi kasutamine suurendab lapseootel ema folaadi taset. Ema madal folaadi sisaldus on areneva loote neuraaltoru defektide tekke riskitegur. Kasulik toime saadakse folaadi päevase 400 μg lisakogusega vähemalt üks kuu enne ja kuni 3 kuud peale rasestumist.

Looduslikud koostisosad. Toode ei sisalda magneesiumstearaati, kunstlikke säilitus-, värv- ja magusaineid. Laktoosi, kaseiini, pärmi, soja, GMO, maisi, želatiini ja loomse tooraine vaba. Looduslikult gluteenivaba. Folaadi sisaldus on laboris kontollitud.

Koostis: Klorella (Chlorella vulgaris) pulber, Acerola kirsi (Malpighia emarginata) pulber, kõrvenõgese (Eesti, Urtica dioica) pulber, glaseeraine karnaubavaha, folaat (L-metüülfolaat, Quatrefolic®)

Päevane annus 1 tablett sisaldab 400 μg* aktiivset folaati ehk B9-vitamiini
*200% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule

Annustamine:
1 tablett päevas koos vedelikuga. Tabletti võib ka poolitada poolituskriipsust.

Mitte ületada soovituslikku päevast kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: kuivas, toatemperatuuril

Toodetud Eestis