Folio Tbl N90

13.92

3 laos

Tootja:
Steripharm Export Gmbh
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4260139870547
Tootekood:
24325

FOLIO tbl N90
Toidulisand foolhappe, B12-, D3-vitamiini ja joodiga.

Folio® aitab katta vitamiinide B9, B12, D3 ja joodi suurenenud vajadust raseduse ja imetamise ajal. Folio® tablette on soovitav võtta alates 13. rasedusnädalast kuni imetamisperioodi lõpuni, et tagada nende toitainete saamine. Raseduse ja imetamise ajal on eriti vaja tähelepanu pöörata mitmekülgsele ja tasakaalustatud toitumisele ning tervislikule eluviisile. Alati ei ole lihtne omastada ainult toidu kaudu valguse suhtes tundlikku foolhappe ja B12-vitamiini, toidus väikestes kogustes leiduva joodi ja D3-vitamiini märkmisväärselt suurenenud vajadust. Folio® kasutamine võimaldab tagada teile ja teie lapsele nende toitainete tasakaalustatud tarbimise. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Foolhape (B9-vitamiin) on eriti oluline raseduse ja imetamise ajal, sest osaleb rakujagunemise protsessis ja aitab kaasa kudede kasvule naise organismis raseduse ajal. Järelikult mängib see erilist rolli ka loote arengus ja peab olema kättesaadav juba raseduse algusest peale. Foolhappe muud kasulikud toimed: aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele ning vähendab väsimust ja kurnatust.
B12-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja vere punaliblede moodustumisele. Samuti aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja energiavahetusele. Foolhape ei saa oma ülesandeid täita ilma B12-vitamiinita. Need vitamiinid töötavad käsikäes.
D-vitamiin aitab hoida luid normaalsetena ning aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele/ärakasutamisele. D-vitamiin osaleb rakujagunemise protsessis ja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
Jood on elutähtis mineraal, mis kuulub kilpnäärmehormooni koostisse. Need hormoonid kontrollivad kõigi elundite, närvisüsteemi, aju, lihaste ja luustiku kasvu ning arengut. Jood aitab hoida nahka normaalsena ja aitab kaasa normaalsele energiavahetusele.

Annustamine: 1 tablett päevas söögi ajal koos vedelikuga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
Foolhape                                         400 µg (200%*)
Jood kaaliumjodiid                        150 µg (100%*)
D3-vitamiin                                      20 µg (400%)*)
B12-vitamiin                                       9 (µg 360%*)
*% NRV – päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Koostisosad: mahuained: tselluloos, kaltsiumvesinikfosfaat; glükoos; katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos; paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad; pteroüülmonoglütamiinhape (foolhape); kaaliumjodiid; kolekaltsiferool (vitamiin D3); tsüanokobalamiin (vitamiin B12).

Hoiatused
– Kilpnäärmehaigusi põdevad naised peaksid enne Folio® võtmist pidama nõu oma arstiga.
– Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
– Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.
– Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
– Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused: Hoida kuivas (mitte vannitoas ega külmkapis!) temperatuuril kuni 25 °C ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

Netokogus: 8,55g (90 tabletti)

Tootja: SteriPharm Export GmbH, Heydenstraße 36, DE-14195 Berliin, Saksamaa

Toote pakend võib erineda pildil nähtust. Pilt on illustratiivne.