Red Oil Caps N60

35.35

Laost otsas

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:

EAN:
5021807441204
Tootekood:
20331

Red Oil kapslid

OOMEGA-3-RASVHAPPED ON MEIE ORGANISMI VALVURID
Oomega-3-rasvhapped on väga tähtsad ained, mida inimese keha ise ei sünteesi. Seetõttu tuleb organismi nende asendamatute rasvhapetega varustada igapäevase toidu kaudu. Need asendamatud rasvhapped on olulised südame- ja ajutegevuseks ning aitavad hoida ka normaalset nägemist.

SÜDA, AJU JA NÄGEMINE
Toidulisand Red Oil on oomega-3-rasvhapete EPA (eikosapentaeenhappe) ja DHA (dokosaheksaeenhappe) allikas, mis toetab normaalset südame- ja ajutegevust ning aitab hoida teravat nägemist. Positiivse tulemuse annab 250 mg EPA ja DHA tarbimine päevas. Oluline on ka mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Tavaline hiilgevähk (Euphausia superba Dana)
Tavaline hiilgevähk ehk antarktika krill on mereplanktonit moodustav krevetilaadne koorikloom. Krill tähendab norra keeles vaalatoitu. Red Oili tablettides kasutatavat krilliõli saadakse Antarktikast, kus asuvad maailma puhtaimad veekogud.

TOIMEAINE                                                             1 kapslit    2 kapslit
Antarktika krilli (Euphausia superba Dana) õli, 590 mg     1180 mg
milles on:
Fosfolipiide                                                              330 mg       660 mg
Oomega-3-rasvhapped, sisaldades:                   159 mg       318 mg
EPA (eikosapentaeenhapet)                                  89 mg        178 mg
DHA (dokosaheksaeenhapet)                            41,3 mg       82,6 mg
Astaksantiini                                                             50 μg         100 μg

ANNUSTAMINE
Võtta 1 kapsel päevas koos vähese veega. Kui kasutate Red Oili esimest korda, võtke esimese nelja nädala jooksul 2 kapslit päevas, et luua kehas õige oomega-3 tasakaal.

Red Oil – uue põlvkonna oomega-3 polüküllastamata rasvhappete allikas krillist. Oomega-3-rasvhapped EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape) aitavad kaasa normaalsele südametalitusele. Nende kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA –d ja DHA-d. DHA aitab säilitada ka normaalset ajutalitust. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d.

KOOSTISOSAD
Antarktika krilli (Euphausia superba Dana) lipiidiekstrakt, kala želatiin, vesi.

Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja imetavad emad peavad enne toote tarvitamist pidama nõu arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Kui olete allergiline koorikloomade suhtes, ei tohi Red Oili tarvitada. Hoida temperauuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 kapslit • Netokogus: 42 g