Red Oil Caps N60

34.77

4 laos

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:
-

EAN:
5021807441204
Tootekood:
20331

Süda  ja aju.

Oomega-3 rasvhapped – meie organismi kaitsjad
Need rasvhapped on ühed kõige tähtsamatest organismi ehitusmaterjalidest, mida inimese organism ise ei sünteesi. Sellepärast need happed, nõndanimetatud mitteasendatavad rasvhapped, peavad organismi sattuma koos igapäevase toiduga. Kõige tähtsam nendest on EPR (eikosapentaeenhape) ja DHR (dokosaheksaeenhape). On teada, et need happed on tähtsad normaalseks südametegevuseks ja peaaju funktsioonide säilitamiseks, nad aitavad säilitada normaalset nägemist.

Süda ja ajud 
Red Oil on oomega-3 rasvhapete EPR (eikosapentaeenhappe) ja DHR (dokosaheksaeenhappe) allikas, mis on eriti tähtsad südame ja ajude tegevuseks. On tõestatud, et need ained aitavad alal hoida normaalset südametegevust. Positiivne tulemus ilmneb, kui päevas tarbitakse 250 mg EPR ja DHR. DHR on tähtis normaalseks aju funktsioonide alalhoidmiseks. Positiivne tulemus ilmneb, kui päevas tarbitakse 250 mg DHR. Väikesed Red Oil kapslid aitavad organismi varustada väga hädavajalikkude EPR ja DHR rasvhapetega.

Miks Red Oil kapslid on nii erilised?
Ühes Red Oil kapslis on 500 mg puhast Antarktika krilliõli. See on uue põlvkonna oomega-3 allikas. Oomega-3 rasvhapetes on triglütseriide fosfolipiidide kujul. Oomega-3 rasvhapped, mida  sisaldab krilliõli, moodustavad fosfolipiidide komplekse. Oomega-3 rasvhapped, mida on kalaõlis, moodustavad triglütseriidie komplekse. Rasvhapete triglütseriide ja fosfolipiide organism omastab erineval viisil. Rasvhapete triglütseriidid ei lahustu vees, nende omastamiseks peensooles on vaja seedimisfermente.  Fosfolipiidid, mis vees on disperssed, efektiivsemalt absorbeeruvad peensooles. Uuringutega on näidatud, et oomega-3 fosfolipiidid satuvad kiiremini kudede rakkudesse ja jaotuvad ühtlasemalt, võrreldes oomega-3 triglütseriididega. Sel põhjusel oomega -3 rasvhapete omastamine krilliõlist on väga hea. Peale selle, krilliõlis leidub samuti naturaalset tugevat antioksüdanti astaksantiini (25 µg astaksantiini ühes kapslis), mida ei ole kalarasvades.

Red Oil kapslid on väikesed ja kergesti alla neelatavad.

Mis on krillid ja kuidas neid püütakse?
Krill (lad Euphausia superba Dana) on väike krevetisarnane koorikloom, mis moodustab ookeanide kõige suurema biomassi. Krilli püütakse Lõuna-Jäämeres Lõunapooluse lähedal, mis on meie planeedi kõige külmem ja puhtam veekogu. Krilli püüavad Norra kalurid kõige uuema tehnoloogiaga varustatud laevadega – vabrikutega. Püütud krillid töödeldatakse ümber otsekohe, seetõttu Antarktika krilliõli ning selles leiduvad toimeained on kõrgeima kvaliteediga.

Puhas, selge ja stabiilne
Red Oil kapslites olev krilliõli on naturaalselt puhas ja selge. Hästi tuntud oomega-3 rasvhapete kvaliteedi ja värskuse näitaja on oksüdeerimisvõime.  Mida kergemini ja kiiremini oksüdeeruvad omega-3 rasvhapped, seda kiiremini nad kaotavad bioloogilise aktiivsuse ja vananevad. Kuid Red Oil kapslites oleval krilliõlil on palju eeliseid, võrreldes traditsioonilise oomega-3 allikatega, mis on valmistatud kalarasvast: need on suur kogus oomega-3 fosfolipiide ja astaksantiini, nende naturaalne suurem vastupidavus oksüdeerumisele. Astaksantiin toimib mitte ainult kui antioksüdant, vaid annab krilliõli kapslile erepunase värvuse. Astaksantiin inimese organismis toimib samuti ka antioksüdandina. Uuringutega on tõestatud, et oomega-3 happed Red Oil kapslites säilivad stabiilsetena ja värsketena, sest naturaalse antioksüdandi astaksantiini olemasolu tõttu ta ei oksüdeeru. Sellepärast ei ole vaja lisada kapslitesse täiendavaid lisandeid, konservante ja antioksüdante.

Tarvitamine
Tarvitage 1 kapsel päevas koos väikese koguse veega. Kui tarvitate Red Oil kapsleid esmakordselt, siis võtke algul 4 nädala jooksul 2 kapslit päevas, et tagada organismis vajalik oomega-3, EPR ir DHR rasvhapete bilanss.

Koostis                                                                                                                                                                
Üks kapsel sisaldab: 500 mg Antarktika krilli (Euphausia superba Dana) õli, milles on 200 mg fosfolipiide (nendest 60% on oomega-3 fosfolipiidid), 115 mg oomega-3 rasvhappeid (50% EPA, 28% DHA, 22% muid), 25 µg astaksantiini.
Kaks kapslit sisaldavad: 1000 mg Antarktika krilli (Euphausia superba Dana) õli, milles on 400 mg fosfolipiide (nendest 60% on oomega-3 fosfolipiidid), 230 mg oomega-3 rasvhappeid (50% EPA, 28% DHA, 22% muid), 50 µg astaksantiini.

Pakend:
60 kapslit

Mitte ületada soovitatavat päevanormi. 

Toidulisandit ei tohi tarvitada kui toidu aseainet.

Rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele enne tarvitamist soovitame konsulteerida kas arsti või apteekriga.

Ei sobi alla 11 aasta vanustele lastele. 

Ärge tarvitage Red Oil kapsleid, kui olete allergiline koorikloomade suhtes. 

Hoida mitte kõrgemal kui 25°C temperatuuril, lastele kättesaamatus ja märkamatus kohas.