Active Legs Tbl N30

27.43

Laost otsas

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:

EAN:
5021807794201
Tootekood:
20895

ROOTSI ACTIVE LEGSI TABLETID

Active Legsi tablettide koostises oleva merimänni koore ekstrakt aitab hoida veresooneseinte normaalset seisundit ning toetab vereringet. C-vitamiin stimuleerib kollageeni tekkimist, mis on vajalik veresoonte normaalseks funktsioneerimiseks. Tähtsad on ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

JALAD EI VÄSI AINULT KÕNDIMISEST, VAID KA ISTUMISEST

Kanname oma keharaskust igal sammul – seda rasket tööd teevad jalad. Pole siis ime, et päeva lõpuks tunnevad paljud väsimust ja raskust jalgades. Kui veedate oma töö iseloomu või elustiili tõttu palju aega püstijalu, tuleb nende eest pidevalt hoolitseda. Ebameeldiv ja raskesti kirjeldatav tunne jalgades ei teki ainult pidevast kõndimisest, vaid ka pikemast istumisest, näiteks lennureisil, autosõidul, kauakestvate konverentside või koosolekute järel. Selleks et vältida ebameeldivat tunnet, tuleb jalgu harjutada füüsilise koormusega, tugevdada säärelihaseid ja toetada jalgade veresoonte normaalset funktsioneerimist.

PRANTSUSE MERIMÄNNI KOORE (Pinus pinaster Aiton)
Pinus pinaster, paremini tuntud kui Prantsuse merimänd, pärineb Vahemere äärsetest riikidest. Nii nagu Põhja-Euroopa riikides, kus leivaküpsetamiseks lisati jahule sageli männikoort, kasutati seda samal eesmärgil ka lõunapoolsemates riigides. Täna teame, et see koor sisaldab looduslikult palju proantotsüanidiine.

HARILIK VIINAPUU (Vitis vinifera L.)
Harilik viinapuu on pärit Vahemere tsoonist, Kesk-Euroopast ja Edela-Aasiast. See on heitlehine ronitaim. Lehed on südamekujulised ja sakiliste servadega. Taime viljadeks on viinamarjad, mida kasutatakse nii veinitootmisel kui ka lihtsalt söömiseks.

MUST PIPAR (Piper nigrum L.)
Erinevad piprad kasvavad hästi troopilises kliimas, kus on palju vihma ja kuumust. Must pipar pärines Keralast Indias, kust see levis koos inimestega põhja pool Assami ja idas Tseiloni piirkonda, Taisse, Malaisiasse ja Indoneesiasse, aga ka teistesse kagupooltesse piirkondadesse.

TOIMEAINE                                                              1 tablett       % NRV*
Prantsuse merimänni (Pinus pinaster Aiton)
koore ekstr. (95 % OPC**)                                    360 mg (342 mg OPC)
Viinamarja (Vitis vinifera L.)
lehtede ekstr. (5 % OPC**)                                   360 mg (18 mg OPC)
Vitamiin C                                                                  40 mg             50 %
Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr.
(40 % piperiini)                                                       20 mg (8 mg piperiini)
*NRV –– % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. **OPC – oligomeerne proantotsüanidiin.

ANNUSTAMINE
1 tablett päevas söögikorra ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 18-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Prantsuse merimänni (Pinus pinaster Aiton) koore ekstr., viinamarja (Vitis vinifera L.) lehtede ekstr., paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), L-askorbiinhape, musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr., stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat), kartulitärklis, paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), niiskusesäilitaja (glütserool).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 30 tabletti • Netokogus: 30,30 g