Green Oil Caps N60

16.11

1 laos

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:
-

EAN:
5021807705924
Tootekood:
18390

Taimse päritoluga oomega rasvhapped kogu perele 

Oomega rasvhapped on ühed kõige tähtsamad organismi ehitusmaterjalid, mida inimese organism ei sünteesi. Selle tõttu need happed, mida nimetatakse mitteasendatavateks rasvhapeteks, peavad organismi sattuma koos igapäevase toiduga.

Oomega rasvahapped on rakumembraanide põhiliseks koostisosaks.  Polümitteküllastunud rasvhapped ladestuvad peaaju ja reproduktsioonisüsteemi rakkudesse. Oomega-3 (alfa linoleeni) ja oomega-6 (linoleeni) happed on hädavajalikud paljude ainevahetusprotsesside toimimiseks, nad on energiaallikateks, kõikide rakumembraanide koostisosadeks.

Taimse päritoluga lipiidides olevad mitteküllastunud rasvhapped (linoleen, eikosaan) on hädavajalikud rasvades lahustuvate vitamiinide omastamiseks ja kaitseks oksüdeerumise eest.

Organismile on väga tähtsad mitteküllastunud rasvhapped,  bioloogiliselt on nad väärtuslikumad kui küllastunud rasvhapped, viimaseid on külluses liha- ja piimatoodetes.

Green Oil – see on hästi balansseeritud kombinatsioon mitteküllastunud oomega rasvhapetest,  mida toodetakse külmpressimise meetodil linaseemnete (Linum usitatissimus L.), rapsiseemnete (Brassica napus L.) ja kuldkepiseemnete (Oenothera biennis L.) õlidest. Green Oil – see on taimse päritoluga oomega-3, 6 ja 9 rasvhapete kombinatsioon kogu perele. Green Oil’lil puudub kala maiste ja lõhn!

Tarvitamine
Võtta 2 kapslit päevas söögi ajal. Suurendatud oomega rasvhapete vajaduse korral tarvitada 4 kapslit päevas söögi ajal. Lastele vanuses alla 12 aastat võtta 1 kapsel päevas söögi ajal. Väikestele lastele pressida kapsli sisu kas piima, mahla või toidu sisse.

Koostis:

1 kaps.

SPN*

2 kaps.

SPN*

4 kaps.

SPN*

Oomega 3

221 mg

442 mg

884 mg

Oomega 6

•  nendest GLA

133 mg

8,5 mg

266 mg

17 mg

532 mg

34 mg

Oomega 9

84 mg

168 mg

335 mg

Vitamiin E (D-alfa-tokoferool)

2,5 mg

 21%

5 mg

42%

10 mg

84%

*SPN – soovitatav päevanorm täiskasvanule.

Pakend:
60 kapslit
120 kapslit

Mitte ületada soovitatavat päevanormi.

Toidulisandit ei tohi tarvitada kui toidu aseainet.

Rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele enne tarvitamist soovitame konsulteerida kas arsti või apteekriga. 

Ei sobi alla 11 aasta vanustele lastele. 

Hoida mitte kõrgemal kui 25°C temperatuuril, lastele kättesaamatus ja märkamatus kohas.