Doppelherz Aktiv Omega-3 Kaps 1400mg N30

12.54

5 laos

Tootja:
Queisser Pharma
Bränd:

EAN:
4009932007466
Tootekood:
14871

Doppelherz aktive Omega-3
Suure oomega-3 rasvhapete sisaldusega toidulisand.

Doppelherzi kapslid sisaldavad 1400 milligrammis merekalaõlis 35% oomega-3 rasvhappeid. Piisab ühest kapslist päevas, et varustada organismi väärtuslike rasvhapetega. Kapslid sisaldavad merekalaõlist saadud oomega-3 rasvhappeid kontsentreeritud kujul (35%) ja E-vitamiini, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Oomega-3 rasvhapped eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d.

Tasakaalustamata toit sisaldab tihtipeale liiga palju küllastatud rasvhappeid, loomseid rasvu või kolesterooli. Polüküllastumata oomega-3 rasvhappeid tarbitakse seevastu sageli liiga vähe. Soovitatav on kaks korda nädalas süüa külmaveekala, mis sisaldab suures koguses oomega-3 rasvhappeid. Aga tihti inimesed ei soovi või ei saa nii palju kala süüa. Oluline on anda kehale toiduga piisavas koguses ja regulaarselt polüküllastumata rasvhappeid. Oomega-3 rasvhapped on oluline osa südamesõbralikust toitumisest.

Laktoosi- ja gluteenivaba.

Kasutamine: 1 kapsel päevas katki närimata piisava koguse vedelikuga sisse võtta.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: Oomega-3 rasvhappeid sisaldav merekaladest saadud kontsentraat 1400 mg (**), millest: eikosapentaeenhapet (EPA) 285 mg, dokosaheksaeenhapet (DHA) 190 mg (Oomega-3 rasvhappeid kokku 485 mg); Vitamiin E 20 mg alfa-TE (167%*).
*%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel
**EL soovitus puudub

Koostisosad: Oomega-3 rasvhappeid sisaldav MEREKALAÕLIST saadud kontsentraat (71 %), zhelatiin (veis), niiskusesäilitaja glütserool, D,L-alfa-tokoferüülatsetaat (vitamiin E).

Hoiatused:
Tähelepanu! Kapslid ei sobi lastele ja neelamisraskustega inimestele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Hoida valguse eest kaitstult temperatuuril kuni 25 C?.

Netokogus : 30 kapslit = 59,2 g.

Päritoluriik Saksamaa