Vocal Mustsõstramaitselised Karamellid N24

4.26

12 laos

Tootja:
Rpm Pharma Sa
Bränd:
-

EAN:
7649989347053
Tootekood:
23637

Vocal mustsõstramaitselised karamellid
Islandi sambliku, C-vitamiini ja tsingiga
Toidulisand
Hingamisteedele ja immuunsüsteemile

Islandi käokõrva samblik (Cetraria islandica) pakub leevendust kurgu ja neelu ärrituse korral. Rahustav ja meeldiv toime kurgule, neelule ja häälepaeltele.

Vitamiin C ja tsink aitavad kaasa immuunsussüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad rakke oksüdatiivse stressi eest. Tsink osaleb rakujagunemise protsessis.

Soovituslik päevane kogus: 1 imemiskaramell 4 korda päevas lasta aeglaselt suus sulada.
Alates 4.eluaastast.

Päevane kogus (4 karamelli) sisaldab: islandi käokõrva ekstrakt: 320 mg; C vitamiin: 60mg (75% NRV*); tsink: 2mg (20% NRV*).
* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value)

Koostisosad: suhkur ja glükoosisiirup; islandi käokõrva ekstrakt (Cetraria islandica) DER 0,3:1; L-askorbiinhape; happesuse regulaator sidrunhape; looduslik mustsõstra lõhna- ja maitseaine; tsinkglükonaat.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Mitte kasutada raseduse ja imetamise perioodil.

Hoida orginaalpakendis ja temperatuuril kuni 25oC. Kaitsta valguse ja niiskuse eest.

Netokogus: 60 g (25 karamelli)
Parim enne vt. pakendilt

Tootja: RPM Pharma SA (CH)