Nõgel Probio-tec Piimhappebakterite Tilgad 8ml

17.54

6 laos

Tootja:
Nogel Oü
Bränd:
Kategooria:

EAN:
4742023680451
Tootekood:
24352

PROBIO-TEC™ piimhappebakter, 8 ml
Toidulisand

– spetsiaalselt Nôgelile välja arendatud piimhappebakterite segu maailmakuulsa valmistaja Chr. Hanseni poolt
– patenteeritud LGG™ – enim dokumenteeritud piimhappebakter
– patenteeritud BB-12™ – enim uuritud bifidobakter
– kliiniliselt testitud piimhappebakterite tüved
– 1 pudel = 5 senti Lastefondile 🙂
– alates sünnist
– sobib ka veganitele

Enne kasutamist loksutada. Kõige lihtsam on manustada lusika peale.

Chr. Hansenil on enam kui 100 aastane kogemus probiootikumide välja töötamisest inimese mikrobioomi jaoks. Seetõttu on Chr. Hansen meile ka kindel valik partneriks piimhappebakterite välja töötamisel. Chr. Hansen kasutab LGG™ probiootilise tüve suletud genoomi referentsjärjestuse loomiseks tipptasemel sekveneerimist. Genoomi tulemused ja järjestused on kinnitanud ja kinnitanud sõltumatu kolmas osapool. Chr. Hanseni tootmistüvi on viimase 25 aasta jooksul püsinud stabiilsena ja genoomiliselt identsena. Ka Nôgel PROBIO-TEC™ piimhappebakterite tilgad sisaldavad just sedasama patenteeritud LGG™ 68% ulatuses. LGG™ on põhjalikult uuritud erinevates tervise valdkondades, vastsündinutel, enneaegsetel imikutel, lastel, rasedatel, täiskasvanul ja eakatel ilma ohutusprobleemideta. LGG™ tüve on kirjeldatud enam kui 250 inimuuringuid käsitlevas publikatsioonis. Labori põhised uuringud on näidanud, et LGG™ probiootilisel tüvel on kõrge sapi- ja happetaluvus, mis võib olla oluline probiootilise tüve jaoks, et see suudaks seedetraktis ellu jääda ja koloniseeruda.

32% tootest on patenteeritud BB-12™ bifidobakter, mida on kasutatud imikute rinnapiimaasendajates, jätkupiimasegudes ja fermenteeritud piimatoodetes juba aastast 1986.

Koostisosad: Päevalilleõli, piimhappebakter Lactobacillus rhamnosus (LGG™) (EU), Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12™) (EU)

Päevane annus 6 tilka sisaldab 1 miljard kolooniat moodustavat ühikut piimhappebaktereid (68% LGG™ ja 32% BB-12™ piimhappebakterit).

8 ml pudelis on umbes 190 tilka.

Mitte ületada soovituslikku päevast kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toodetud Eestis