Espumisan Easy 125mg N14

7.30

37 laos

Tootja:
Berlin-chemie
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4013054018514
Tootekood:
18407

ESPUMISAN EASY SUUS LAH GRAANULID 125MG N14
Meditsiiniseade

Espumisan® Easy graanuleid kasutatakse seedetraktis gaasi kogunemisest põhjustatud kõhupuhituse leevendamiseks ning sellega seotud kõhu pingetunde, meteorismi, ülakõhu survetunde ja kuuldava sooleperistaltika korral. Espumisan® Easy graanulid lahustuvad kergesti suus, mistõttu toimeaine jõuab kiiresti seedetrakti, kus see oma toimet avaldab. Espumisan® Easy on pakendatud eraldi kotikestesse, mida on hõlbus endaga kaasas kanda, et vajaduse korral kõhupuhitust või muid liigse soolegaasi põhjustatud sümptomeid leevendada. Graanuleid ei ole vaja võtta koos veega ja neil on meeldiv sidrunimaitse.

Kasutamine:
Võtke Espumisan® Easy graanuleid alati täpselt nii, nagu arst on teile rääkinud. Kui te ei ole milleski kindel, pidage nõu oma arsti või apteekriga. Espumisan® Easy soovitatav annus:
Täiskasvanud ja üle 14-aastased noorukid: ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Vajaduse korral võib igakordse annuse suurendada kahe kotikeseni. Ööpäevas ei tohi võtta üle 8 kotikese, mis vastab 1000 mg simetikoonile.
6 – 14-aastased lapsed: ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Ööpäevas ei tohi võtta üle 3 kotikese, mis vastab 375 mg simetikoonile. Graanulite võtmine on väga mugav. Valage graanulid kotikesest otse keelele ja neelake need alla. Soovi korral võite peale juua veidi vett. Võtke Espumisan® Easy graanuleid nii kaua, kuni ebamugavustunne kõhus on kadunud, aga mitte kauem kui 30 päeva. Kui haigusnähud süvenevad ega leevendu, peate pöörduma arsti poole. Kui te unustasite Espumisan® Easy graanuleid võtta, siis jätkake kasutamist annust muutmata.

Koostisosad: Suus lahustuvad graanulid. Üks kotike sisaldab 125 mg simetikooni. Abiained on sorbitool, talk, õunhape, sidruni lõhna- ja maitseaine ning koore lõhna- ja maitseaine.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
Antud meditsiiniseade sisaldab sorbitooli. Palun pidage enne Espumisan Easy graanulite võtmist nõu oma arstiga, kui arst on teile öelnud, et te ei talu teatud suhkruid. Pöörduge alati oma arsti poole, kui teil esinevad pika aja vältel ja ebaselge põhjusega seedetrakti kaebused. Simetikoon avaldab ainult füüsikalist toimet ja aine ei imendu seedetraktist. Seetõttu on kõrvaltoimete teke simetikooni kasutamisel ebatõenäoline. Siiski, kui te täheldate endal ükskõik milliseid kõrvaltoimeid, rääkige sellest oma arstile või apteekrile.

Säilitamistingimused:
Hoida temperatuuril kuni 25 °C. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu:
Espumisan® Easy pakend sisaldab 14 kotikest suus lahustuvaid graanuleid. Üks kotike sisaldab 125 mg simetikooni ning abiaineid.

Maaletooja: OÜ Berlin-Chemie Menarini Eesti, Paldiski mnt. 27/29, 10612 Tallinn, Eesti.

Päritoluriik Saksamaa