Linex Forte Kaps N14

10.49

65 laos

Tootja:
Sandoz
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
3838957089451
Tootekood:
22730

Linex forte tselluloosikapslid sisaldavad elusaid lüofiliseeritud Lactobacillus’e ja Bifidobacterium’i perekonna piimhappebaktereid, millele on lisatud inuliini koos oligofruktoosiga.

Soole mikrofloora tervislikku tasakaalu võib rikkuda terve rida tegureid, näiteks viiruslikud ja bakteriaalsed sooleinfektsioonid, mikroobivastane ravi (nt antibiootikumid), reisimine teistesse riikidesse või alkoholi tarvitamine. Sarnaseid tagajärgi eelpool mainitud seedehäiretele võivad põhjustada ka ebaõige toitumine ja stress. Soole mikrofloora tasakaalu häire võib avalduda kõhupuhituse, kõhulahtisuse või kõhukinnisusena

Kasutamine:
Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kapsel päevas, eelistatuna söögi ajal. Vajadusel võib annust suurendada maksimaalselt 3 kapslini päevas.
Alla 12-aastastele lastele soovitame Linex Baby’t.
Lastele, kes ei suuda kapslit neelata, tuleb kapslis olev pulber lahustada vees või mahlas teelusika peal.

Üks kapsel sisaldab: 60 mg piimhappebakterite (1×10⁹ Lactobacillus acidophilus, DSM 13241 ja 1×10⁹ Bifi dobacterium animalis subsp. lactis, DSM 15954) segu pulbrina

Koostis:Üks kapsel sisaldab: 

60 mg piimhappebakterite segu pulbrina (1×10⁹ Lactobacillus acidophilus, DSM 13241 ja 1×10⁹ Bifi dobacterium animalis subsp. lactis, DSM 15954); Raftilose sinergin 1 (sisaldab 90 – 94% inuliini ja 6 – 10% oligofruktoose – glükoosi, fruktoosi, sahharoosi); stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos; veevaba dekstroos; emulgaator mikrokristalne tselluloos; kartulitärkis; paakumisvastane aine magneesiumstearaat; toiduvärvid titaandioksiid ja kollane raudoksiid.

Hoiatused
Nagu ka teised bakterid on piimhappebakterid tundlikud antibiootikumidele. Seetõttu soovitame teil võtta Linex fortet mitte enne, kui antibiootikumide manustamisest on möödunud kolm tundi.

Ärge võtke Linex fortet alkoholi ega kuumade jookidega.
Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust!

Ärge kasutage pärast säilivusaja lõppu!
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas!

Säilitamine:
Säilitada originaalpakendis, temperatuuril kuni 25 °C.

Netokogus: 14 kapslit, netomass 4,32 g.

TOOTJA: Lek Pharmaceuticals d.d., Verovškova 57, Ljubljana, Sloveenia