Blue Berry Eye Stress Tbl N60

26.70

3 laos

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
5021807791040
Tootekood:
22737

BLUE BERRY EYE STRESS – VÄSINDUD JA PINGES SILMADELE

Need tabletid sobivad suurepäraselt inimestele, kes kasutavad elektroonilisi seadmeid ja arvutit. Nende seadmete ekraanid levitavad silmadele ja nägemisele kahjulikku sinist valgust, mis põhjustab silmade väsimust ja pinget.

 

Blue Berry™ Eye Stressi tablette valmistatakse looduslike mustikate, merimännikoore, vetikate, mustade sõstarde ja asetelpaju ekstraktidest. Koostises on samuti looduslikke antioksüdante astaksantiini, zeaksantiini ja fukoksantiini, aga ka A-vitamiini, niatsiini, tsinki ja vaske. Mustika- ja merimänni koore ekstrakt aitavad väsinud ja pinges silmadel säilitada normaalset nägemist. A-vitamiin aitab hoida head nägemist ning hariliku silmarohu ekstrakt toetab normaalse nägemise ja võrkkesta funktsioone. Tähtis on ka tervislik eluviis ning mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine.

 

MUSTIKAD (Vaccinium myrtillus L.)

Blue Berry valmistamisel kasutatakse metsikult kasvavate mustikate marjaekstrakti. See on Põhja-Euroopale omane mustikaliik. Mustikad on Rootsis eriti hinnatud neis sisalduvate bioloogiliselt aktiivsete ainete poolest.

 

HARILIK ASTELPAJU (Hippophae rhamnoides L.)

Astelpajumarjad sisaldavad rohkesti proantotsüanidiini. Kuna marjadel on põletikuvastane toime ja need sisaldavad palju antioksüdante, siis kaitsevad need silma võrkkesta valguse kahjuliku toime eest.

 

MUST SÕSTAR (Ribes nigrum L.)

Mustad sõstrad on pärit Põhja-Euroopast. Väga intensiivse maitsega marjad on loodusliku C-vitamiini allikad. Tänapäeva teadus on kindlaks teinud, et mustad sõstrad aitavad tugevdada silmi ja nägemist.

TOIMEAINE2 tabl. % NRV*
Mustika vilja (Vaccinium myrtillus L.) ekstr. 5:1400 mg
Mustika lehtede (Vaccinium myrtillus L.) ekstr. 5:110 mg –
Hariliku silmarohu ürdi (Euphrasia officinalis L.) ekstr. 5:1100 mg  
Musta sõstra viljade  (Ribes nigrum L.) ekstr. 5:1100 mg
Peiulille õite (Tagetes erecta L.)  ekstr. (10% luteiini)200 mg 
(20 mg liuteiini) 
 
Vetikaekstrakt (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstr.20 mg  –
(2 % astaksantiini)(0,4 mg astaksantiini) 

Wakame merevetika (Undaria pinnatifida Suringer) ekstr. (10 % fukoksantiini)

50 mg (5 mg fukoksantiini)  –
Prantsuse merimänni koore (Pinus pinaster Aiton)  ekstr. (40 % OPC**)60 mg (24 mg OPC**)
Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr. (40 % piperiini)6 mg (2,4 mg piperiini)
Astelpaju viljade (Hippophae rhamnoides L.) ekstr. 5:160 mg
Tsink8 mg80 %
Niatsiin16 mg NE100 %
Vask400 μg40 %
Vitamiin A400 μg RE50 %

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. **OPC – oligomeerne proantotsüanidiin.

  

ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas söögikorra ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid ), hariliku mustika (Vaccinium myrtillus L.) ektrakt, peiulille õite (Tagetes erecta L.) ekstrakt,  hariliku silmarohu (Euphrasia officinalis L.) ekstrakt, musta sõstra vilja (Ribes nigrum L.) ekstrakt, astelpaju vilja (Hippophae rhamnoides L.) ekstrakt, prantsuse merimänni koore (Pinus pinaster Aiton) ekstrakt, Wakame merevetika (Undaria pinnatifida Suringer) ekstrakt, kartulitärklis, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat, glütserool), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), nikotiinamiid, vetikaekstrakt (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstrakt,  mustika lehtede (Vaccinium myrtillus L.) ekstrakt,  tsinkoksiid, musta pipra (Piper nigrum L.) ekstrakt, retinüülatsetaat, vasksulfaat.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 58,10 g

Tootja: New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.