Paira Parene Collagen Forte Kaps N60

15.88

19 laos

Tootja:
Tsehhi
Bränd:
-

EAN:
4745090940596
Tootekood:
24028

Collageen Forte
Toidulisand magusainega.
60 kapslit.
Sobib diabeetikutele.

I ja II tüüpi kollageeni, kollageeni peptiidide, boswellia ekstrakti ja C-vitamiiniga kapslid liigeste, liigeskõhrede, lihaste ja luude heaks.
Luulihaskonna hulka kuuluvad liigesed, lihased ja kõõlused. Igapäevases elus võib nende seisundit mõjutada istuv eluviis ja liikumise puudus. Samas liialt aktiivse spordiga tegelevate inimeste puhul võib lihasluukonna seisundit halvendada ülepinge. Mõistlik on hoolitseda lihasluukonna eest juba enne, kui tunnete esimesi kulumise märke.
Kollageen on sidekudede põhiline ehitusmaterjal, mis on oluline nii lihaste ja luude kui ka naha välimuse jaoks. II tüüpi kollageeni sisaldub peamiselt liigeskõhres, tootes olev II tüüpi kollageen on loodusliku päritoluga. I tüüpi kollageen osaleb kõõluste, sidemete, luude ja naha struktuuris.
Bosveliin aitab kaasa kollageeni moodustumisele, aitab toetada luude ja liigeste tervist ning võib olla abiks luude, liigeste ja lihaste tugevdamisel.
Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele kõhrkoe normaalseks talitluseks. Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele naha normaalseks talitluseks. Lisaks aitab vitamiin C kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude ja veresoonte normaalseks talitluseks.

Annustamine: täiskasvanutele ja noorukitele alates 15. eluaastast 1 kapsel päevas pärast sööki piisava koguse veega. Maksimaalse kasuliku toime saavutamiseks soovitame tarbida kapsleid vähemalt 2 kuu jooksul.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.

ET. Sisaldus                                                              1 kaps        % NRV*
II tüüpi kollageen                                                    200 µg               –
Hüdrolüüsitud I tüüpi kollageen                             20mg              –
Kollageeni peptiidid                                                100mg              –
India viirukipuu (Boswellia serrata) ekstrakti,     25 mg
mis vastab bosvellhapetele                                 22,5 mg              –
Vitamiin C                                                                  40 mg            50%
* %NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

ET. Koostisosad: kollageeni peptiidid, mahuaine sorbitool, L-askorbiinhape, india viirukipuu (Boswellia serrata) ekstrakt, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad, hüdrolüüsitud I tüüpi kollageen, II tüüpi looduslik kollageen, kapsli kestana veiste želatiin ja toiduvärv tsinkoksiid.

Parim enne lõppu / Partii nr: vt pakendilt.
Säilitamine: toatemperatuuril ja kuivas.
Päritoluriik: Tšehhi

Netokogus 20,6 g