-19%

Dermanutrix Acne Prone Skin Tbl N30

Original price was: 21.05€.Current price is: 16.98€.

3 laos

Tootja:
Life Science Investments Ltd
Bränd:
-

EAN:
7640137910600
Tootekood:
21776

DERMANUTRIX (END. ACNE) FOR SKIN WITH IMPURITIES
Toidulisand akne vastu
30tbl

NB! Toote nimetus inglise keeles on muutunud. Varem oli see Dermanutrix Acne prone skin, nüüd on see Dermanutrix food supplement for skin with impurities.
Akne toidulisand sisaldab unikaalset koostist, milles kombineeritakse vistrikevastane niatsinamiid ja tugev antioksüdant superoksiid dismutaas (SOD) nahale kasulike vitamiinidega, eesmärgiga tõhusalt vistrikke vähendada. .
Vistrikud ja komedoonid esinevad kõige sagedamini puberteedieas, kuid järjest enam piinab see dermatoloogiline mure ka täiskasvanuid. Sõltumata soost, võivad vistrikud tekkida koguni kuni 70%-l noorukitest ning isegi pooltel täiskasvanutest. Tihti kaovad vistrikud puberteediea möödumisel ise, kuid neist võib kujuneda ka täiskasvanuea akne. Vistrikud nahal mõjutavad tugevasti inimese enesehinnangut, ning murega kimpus olevad inimesed ei tea tihti, et on olemas mitmeid tooteid, millest abi võib leida.
Täiskasvanuea akne võib tekitada elustiil, stress, toitumine ja veel mitmed tegurid. Teame küll, et probleemne nahk vajab spetsiaalseid nahahooldustooteid, kuid vistrikevastast võitlust saab toetada ka toidulisandiga.

Kasutusjuhend: Kasuta toidulisandit igapäevaselt, 1 tablett päevas. Soovitatav kasutada vähemalt 3 kuud.

Toidulisandi aktiivained:
-Vitamiin E: looduslikult esinev rakke oksüdatiivse stressi eest kaitsev antioksüdant.
-Seleen: naha jaoks tähtis mikrotoitaine, mis osaleb immuunsüsteemi normaalses talitluse tagamises ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
-Tsink: mikrotoitaine, millel on tähtis osa meie organismi füsioloogias ja vitamiin A ainevahetuses. Vitamiin A on üks olulisemaid vitamiine, mis aitab naharakkudel küpseda ning nahapinnale liikuda. Selle protsessi tulemusel avanevad poorid (sarnast mehhanismi kasutavad ka vistrikulise naha jaoks mõeldud isotreninoiin ravi). Madal tsingi tase organismis võib olla vistrikute tekke kaaspõhjuseks.
-Niatsinamiid (vitamiin B3): tuntud ja hinnatud koostisaine vistrikevastastes kosmeetikatoodetes ja toidulisandites. 4% niatsinamiid on oma efektiivsust tõestanud mitmetes uuringutes, milledes on tõdetud, et see aine on keskmise raskusastmega Akne Vulgarise ravina 1%-lise klindamutsiiniga võrreldava efektiivsusega. Niatsinamiid rahustab, niisutab, vähendab rasutootmist ja vistrikke.
-Superoksiidi dismutaas (SOD): looduslikult esinev antioksüdant, mida saadakse rohelistest tomatitest ja mis võimaldab vähendada tsütokiinide, mida on seostatud vistrike tekkega (IL-1α, IL-6, IL-8 ja TNF-α) taset.

Toidulisandis sisaldub: 1tbl päevas %NRV
E-vitamiin/Alpha-tocopheryl
acetate 30 mg 250%
Nikotinamiid 20 mg 125%
Seleen 50 μg 90%
Tsink 7,5 mg 75%
Superoksiid dismutaas 250 IU 37500 IU
*NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Hoiatused: Kui te olete rase, pidage enne selle toidulisandi kasutamist nõu oma arstiga.
Hoidke laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Järgige soovitatavat ööpäevast annust.
Toidulisand ei asenda tasakaalustatud toitumist.

Säilitage toatemperatuuril niiskuse eest kaitstult.

Pakend: 30 tabletiga karp