Iconfit Hydrolysed Collagen 300g

11.07

8 laos

Tootja:
European Foods Oü
Bränd:
Kategooria:

EAN:
4744130013092
Tootekood:
24280

ICONFIT Hüdrolüüsitud Kollageen (300g)
Toidulisand
ICONFIT hüdrolüüsitud kollageen on ainulaadne kõrgeima puhtusastmega kollageenipulber, mis on toodetud ilma kemikaalideta. Tuhanded meie kliendid on kogenud kasu meie puhtast kollageenist, mistõttu ICONFIT kollageen on enimmüüdud Eestis! Uuringute kohaselt on soovitatav päevane kogus on 10 g kollageeni.

Kõige armastatum puhas kollageen, mille valgusisaldus on peaaegu 100%. Kümned tuhanded meie kliendid on saavutanud häid tulemusi oma liigeste, naha, juuste ja küünte osas. Tõeline kollageeni allikas, mille ühest portsjonist saab kätte 10 g puhast kollageeni.
ICONFIT kollageen on 100% kemikaalivaba ja toodetud puhtalt looduslike protsesside abil.
Vältige madala kollageeni sisaldusega komme ja kapsleid, mis annavad vaid murdosa päevasest vajalikust 10g annusest. Tõeline kollageeni kasu on uuringutes tõestatud, kasutades just 10g kollageeni päevas.
Saadaval puhta 100% hüdrolüüsitud kollageenina ja ka lisatud C-vitamiiniga, mis tagab veelgi parema imendumise.

Kergesti seeditav, allergiavaba ja organismis väga hästi imenduv. Oma neutraalse maitse ja lõhnaga sobib hästi erinevate toitude, smuutide ja jookidega.

ICONFIT hüdrolüüsitud kollageeni purk sisaldab 300g (30 päeva) täiesti puhast pulbrilisel kujul loomset päritolu hüdrolüüsitud kollageeni (või lisatud C-vitamiiniga veel paremaks imendumiseks). Soovitame segada 10g iga päev vabalt valitud toidu, joogi, kohvi, smuuti hulka või tarbida seda koos mis tahes soovitud spordijoogiga. Tegemist on suhteliselt neutraalse maitsega pulbriga, mis ei muuda oluliselt toidu või joogi maitset. Sobib kasutamiseks ka naistele raseduse ja imetamise ajal. Tootes ei ole lisatud muid lisandeid.

KASUTAMINE: Segage 10g (2 servani mõõdulusikat) iga päev toidu (pudru, smuuti jne.) või joogiga (kohv, mahl, smuuti jne.). Kasutage regulaarselt, et toetada oma tervist ja saavutada parimad tulemused.

KOOSTISOSAD: Puhas hüdrolüüsitud kollageen 100% (midagi muud ei ole lisatud)

Päevane Kogus sisaldab: 10g
Hüdrolüüsitud Kollageen 10g

Toodetud Eestis