Artroveron Caps N90

21.79

31 laos

Tootja:
Solepharm Pharmaceuticals
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4751018780212
Tootekood:
19974

Artroveron 5in1 kapslid liigestele
Toidulisand
90 kapslit

Artroveron on unikaalne looduslik komplekspreparaat liigestele, mis on loodud uusimate teadussaavutuste põhjal. Artroveron sisaldab ühes kapslis viit erinevat liigeste normaalseks toimimiseks vajalikku bioloogiliselt aktiivset ainet: glükoosamiini, oomega-3 rasvhappeid, hüaluroonhapet, kondroitiini ja tüüp II kollageeni. Artroveron sobib kasutamiseks kõigile liigeseprobleemidega inimestele.
Glükoosamiin on liigesekõhrede ning teiste sidekudede – luude, sidemete ja kõõluste – oluline ehitusmaterjal. Organismis tagab ta liigeste sitkuse, elastsuse ja vetruvuse ning toetab seeläbi liigeste liikuvust ja painduvust. Glükoosamiin on ka liigeste määrdeaineks.
Oomega-3 rasvhapped on asendamatud küllastamata rasvhapped, mida leidub külmaveekalades. Oomega-3 rasvhappeid kasutatakse liigestes nende liikuvuse tagamise ja kahjustuste eest kaitsmise eesmärgil.
Hüaluroonhape on liigeskõhre, liigesevedeliku, naha ja limaskestade oluline koostisosa. Hüaluroonhape tagab liigestele vajaliku elastsuse ning hoolitseb liigeste niisutus- ja puhverdusfunktsiooni eest.
Kondroitiin on looduslik polümeer, mis tagab liigeskõhre elastsuse, osaleb kõhre ainevahetusprotsessides ja kõhrekoe ülesehituses. Kondroitiinil on võime hoida ja säilitada vedelikku kõhrekoe sees, mis tagab liigese hea puhverdamisvõime.
Kollageen tüüp II on liigeste sidekudede peamine ehituslik proteiin, mis moodustab kõhre maatriksi, tagab kõhre jäikuse ja toetab liigeste vastupidavust koormusele. Kollageen sisaldab tugevat antioksüdanti – kõhre maatriksi glükoproteiini (CMGP), mis aitab pidurdada liigeste oksüdatiivset kahjustust.

Artroveroni soovitatakse kasutada:
Liigesepõletike, artriitide ja liigesevalu puhul
Liigeste kulumuse korral
Liigeste jäikuse ja vähenenud liikuvuse korral
Liigeste suure koormuse korral (sportimine, intensiivne kehaline tegevus).

Koostis                                                           1 kapsel               Päevane annus (3 kapslit)
Glükoosamiinvesinikkloriid                         300 mg                             900 mg
Oomega-3 rasvhapete kontsentraat         100 mg                             300 mg
Kondroitiinsulfaat                                           50 mg                             150 mg
Hüaluroonhape                                               20 mg                               60 mg
Kollageen tüüp II                                             20 mg                               60 mg

Koostisosad:
Glükoosamiinvesinikkloriid, oomega-3 rasvhapete kontsentraat (eikosapentaeenhape (EPA) – 18%, dokosaheksaeenhape (DHA) – 12%) (kalast), želatiin (kapsli kate), kondroitiinsulfaat, inuliin (kiudaine), hüaluroonhape, kollageen tüüp II, rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), raudoksiidid (kapsli katte toiduvärvid).

Kasutamine:
Soovitatakse võtta 1 kapsel 2 – 3 korda päevas.

Hoiatused:
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosa(de) suhtes.
Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Säilitamistingimused:
Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Solepharm Pharmaceuticals. Toodetud Euroopa Liidus.