Golamir 2act Suus Dispergeeruvad Tbl N20

14.87

1 laos

Tootja:
Aboca S.p.a.
Bränd:
-

EAN:
8032472023722
Tootekood:
24098

Golamir 2act suus dispergeeruvad tabletid kurgule N20
Meditsiiniseade

Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid on innovatiivne meditsiiniseade, mis tänu neelu limaskesta kaitsvale kaudsele põletikuvastasele toimele leevendab valu ja ärritust. See on näidustatud kurguvalu korral neeluõõne raviks, mille tekitajaks võib olla viirused, bakterid, allergeenid või kokkupuude väliste ärritajatega (suits, sudu ja tolm). Toodet võib kasutada ka külmetushaiguste korral, kui ninaneelunohu tekitab kurguärritust. Tänu looduslikule aktiivkompleksile ActiFilm DOL vähendavad Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid valu, põletustunnet ja neelamisraskusi, kaitstes limaskesta ärrituse tekitajate eest.

Tanniinidest, vaikudest, polüsahhariididest ja flavonoididest koosnev ActiFilm DOL moodustab aktiivse kahekordse toimega kaitsva kile, mis toimib barjäärina:
– kaitseb limaskesta, vähendades ülitundlikkust;
– taastab limaskesta normaalseisundi tänu kaudsele põletikuvastasele toimele.

Kasutamine:
Toodet võib kasutada alates 6. eluaastast.
Soovituslik annus on 1 tablett 3–4 korda päevas, lastes sellel aeglaselt suus lahustuda.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
– Ärge kasutage, kui teil esineb ülitundlikkus või allergia mis tahes koostisosa suhtes. Kui sümptomid ei kao, pöörduge arsti poole;
– Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele. Kõlblikkusaeg on märgitud pakendile. Ärge kasutage pärast märgitud kõlblikkusaja lõppu;
– Hoida lastele kättesaamatus kohas;
– Hoida toatemperatuuril, eemal soojusallikatest ja valguse eest kaitstuna.

Koostisosad:
Toimeained:
ActiFilm DOL, looduslik aktiivkompleks, mis sisaldab maarjalepast eraldatud tanniine ja flavonoide, aaloe lehtedest eraldatud polüsahhariide ning mürrist eraldatud vaike. Eukalüpti ja mündi eeterlikud õlid.
Sisaldab ka: roosuhkur, looduslikud mündi ja eukalüpti lõhnaained.

Toode on 100% looduslik ja gluteenivaba.

Tootja: Aboca S.p.A. Società Agricola- Località Aboca, 20 – 52037 Sansepolcro (AR), Itaalia