Apropos Vox Defens Pastillid Mentool Ja Eukalüpt N20

9.55

32 laos

Tootja:
Desa Pharma S.r.l.
Bränd:
-

EAN:
8026486017457
Tootekood:
24041

Apropos Vox defens kurgupastillid mentool ja eukalüpt N20
Kurgupastillid
Meditsiiniseade
Vähendavad hääle kähedust, taastavad normaalse hääletooni.
Mentooli- ja eukalüptoolimaitselised kurgupastillid hariliku uniloogaga

Apropos Vox Defens PRO on meditsiiniseade, mis on mõeldud spetsiaalselt hääle käheduse vähendamiseks hääletooni muutumise või kadumise korral.
Tänu „mukoadhesiivsetest polümeersetest aktiivainetest“ koosnevale APM kaitsekompleksile loob see suuneelu limaskestale kaitsva kaitsekile, mis kaitseb seda ala kahjulike väliste tegurite eest ja võimaldab pastillis sisalduvatel toimeainetel jääda limaskestaga kauem kokkupuutesse.
Hariliku unilooga ekstrakt aitab kaasa normaalse hääletooni taastamisele ning soodustab tänu pehmendavatele ja rahustavatele omadustele neelu, kõri ja hingetoru limaskestade head konditsiooni, vähendades kurgus ka ebamugavus- või põletustunnet.
Rahustavate omadustega teekummel ja Propoli M.E.D.® aitavad taastada suuneelu limaskesta töö. Lõpuks pakuvad ka eeterlikud õlid mõnusat palsamiefekti ning aitavad kaasa nina ja kurgu heaolule.

Kasutamine:
Soovitatav on manustada üks pastill 4 kuni 6 korda päevas, lastes sellel suus aeglaselt sulada.

Koostisosad:
Suhkur, glükoosisiirup, taruvaigu kuivekstrakt, hariliku unilooga ekstrakt, APM kaitsekompleks (tsellulooskummi, ksantaankummi, hüaluroonhape, kummiaraabik, taruvaiguekstrakt), mesi, teekummeliekstrakt, mentool, eukalüptool, nelgi eeterlik õli, looduslikud lõhna- ja maitseained, värvained (kurkumiin, indigokarmiin), happesuse regulaator (viinhape).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
Ärge kasutage, kui esineb ülitundlikkus või allergia mis tahes koostisosa suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril kuivas kohas, eemal soojusallikatest ja päikesevalgusest. Pärast kasutamist vältida sattumist ümbritsevasse keskkonda. Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele. Ärge kasutage pärast pakendile märgitud kõlblikkusaja lõppu.

Pakend:
Sisaldab 20 pastilli: (2,5 g) blisterpakendis

Tootja: DESA PHARMA srl, Via Montello 26 – 20831 Seregno MB (Italy)