Apropos Taruvaigu Kurgupastillid Mesi-sidrun N20

5.28

Laost otsas

Tootja:
Itaalia
Bränd:
-

EAN:
4741505355894
Tootekood:
23159

Apropos taruvaigu kurgupastillid mesi-sidrun

20 kurgupastilli
Mee- ja sidrunimaitselised

Apropos kurku kaitsvad pastillid moodustavad tänu kompleksbarjääriga APM (aktiivse mukoadhesiivse polümeeri) sisaldusele limaskestadele mukoadhesiivse kile (limaskesti kaitsva kompleksbarjääri), mis kaitseb neelu suupoolset osa limaskesta kahjustavate välistegurite eest ning on niisutava ja ärritust vähendava toimega. Tänu M.E.D.® taruvaigu toimele võimaldavad Apropos kurgupastillid lisaks kurgu kaitsmisele leevendada ka neelupõletikule ja mandlipõletikule iseloomulikku kurgu ärritusest tingitud valuaistingut.

Apropos toodetes kasutatav M.E.D.® taruvaik on saadud dünaamilise korduvekstraheerimise meetodil. Tegemist on traditsioonilise ekstraheerimisega, mis laseb säilitada võimalikult palju flavonoid- ja polüfenoolühendeid.

Koostis:
suhkur, glükoosisiirup, taruvaigu kuivekstrakt, mesi (0,6%), rataania kuivekstrakt, lõhna- ja maitseained, kompleksbarjääriga APM taruvaik (ksantaankummi, hüdrolüüsitud glükoosaminoglükaanid, taruvaigu ekstrakt), mentool, nelgi eeterlik õli. Ei sisalda gluteeni.

Kasutamine:
soovitavalt üks pastill 4–6 korda päevas, lasta aeglaselt suus sulada.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada allergilise reaktsiooni korral toote mõne koostisaine suhtes. Üleannustamine võib põhjustada kõhulahtisust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Hoida kuivas kohas, soojuse ja otsese valguskiirguse eest kaitstult. Ärge visake toodet kanalisatsiooni ega olmejäätmete hulka. Pakendil olev säilivuskuupäev kehtib terves pakendis nõuetekohaselt säilitatud toote korral. Säilivusaeg ja partii nr: vaata pakendilt.

Pakend sisaldab 20 kurgupastilli 50g (20 x 2,5g)

Tootja: DESA Pharma S.r.l., Via Montello 26, Seregno – MB, Itaalia.