Apropos Taruvaigu Kurgupastillid Apelsin Suhkruvaba N20

6.33

Laost otsas

Tootja:
Itaalia
Bränd:

EAN:
4741505360393
Tootekood:
22975

Apelsinimaitselised kurgupastillid taruvaiguga

Apropos kurku kaitsvad pastillid moodustavad tänu kompleksbarjääriga APM (aktiivse mukoadhesiivse polümeeri) sisaldusele limaskestadele mukoadhesiivse kile (limaskesti kaitsva kompleksbarjääri), mis kaitsebneelu suupoolset osa limaskesta kahjustavate välistegurite eest ning on niisutava ja ärritust vähendava toimega. Tänu M.E.D.® taruvaigu toimele võimaldavad Apropos kurgupastillid lisaks kurgu kaitsmisele leevendada ka neelupõletikule ja mandlipõletikule iseloomulikku kurgu ärritusest tingitud valuaistingut.

Apropos toodetes kasutatav M.E.D.® taruvaik on saadud dünaamilise korduvekstraheerimise meetodil. Tegemist on traditsioonilise ekstraheerimisega, mis laseb säilitada võimalikult palju flavonoid- ja polüfenoolühendeid.

Kasutamine:
soovitavalt üks pastill 4–6 korda päevas, lasta aeglaselt suus sulada.

Koostis:
magusained (isomalt, maltitooli siirup, kaaliumatsesulfaam), taruvaigu kuivekstrakt; rataania (krameria triandra) kuivekstrakt, kompleksbarjääriga APM (tsellulooskummi, ksantaankummi, hüaluroonhape, kummiaraabik, taruvaigu ekstrakt), mentool, nelgi (eugenia carophyllata) eeterlik õli, lõhnaained.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada allergilise reaktsiooni korral toote mõne koostisaine suhtes. Üleannustamine võib põhjustada kõhulahtisust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Hoida kuivas kohas, soojuse ja otsese valguskiirguse eest kaitstult. Ärge visake toodet kanalisatsiooni ega olmejäätmete hulka. Pakendil olev säilivuskuupäev kehtib terves pakendis nõuetekohaselt säilitatud toote korral. Säilivusaeg ja partii nr: vaata pakendilt.

Pakend sisaldab 20 kurgupastilli

Tootja: DESA Pharma S.r.l., Via Montello 26, Seregno – MB, Itaalia.